Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Všechno je jen absurdní, divadelní hra, včetně toho Zelenského!

Ale jo, přesně, Zelenský je jen herec. To už dávno nejsou politici s nějakou vlastní představou To jsou jen loutky, herci, kteří odříkávají a hrají role a odříkávají texty, které jim byly zadány.

To je jen divadelní hra, on je ve své podstatě debil, ale umí zahrát různé role, proto ho použili. Nerozhoduje vůbec o ničem! Dneska si klidně roztrhne tričko za svoji mateřskou, svobodnou Ukrajinu, zítra bude hajlovat a pozítří, když mu to nařídí, bude citovat Ghándího...

  • vsechno-je-jen-absurdni-divadelni-hra-vcetne-toho-zelenskeho

Jak to kdysi, a to byla ještě podstatně méně, globální mocí sevřená doba, řekl někdejší americký prezident Reagan (profesionální herec), ještě předtím, než se stal americkým prezidentem?: Když jsem ve filmu hrál krále, snadno zvládnu i roli amerického prezidenta.

Žijeme uvnitř obskurního, mocenského divadla, ale naprosté většině společnosti to stále ještě vůbec nedochází. Na Slovensku Čaputová.... Vždyť se na to podívejte... U nás Pavel nebo Fiala nebo já nevím kdo? Černochová? No u té přeci jen ještě cosi lidského zůstalo - přirozená sadistická touha pomstít se všem, kteří ji v jejím předchozím životě dostatečně neocenili a zároveň absolutní poddajnost vůči těm mocným, kteří jí to umožní. Obludárium. Dnešní tzv. západní svět je jedno nekonečné obludárium.

Podívejte se na německého premiéra Scholze, vždyť byste se mu na ulici zdaleka vyhnuli... Na předsedkyni EU svazu, někdejší gynekoložku Lajnovou...., vždyť byste před takovým zjevem zdaleka utíkali, jen by se vás chtěla dotknout.

Absurdní divadlo, které vstupuje do své finální fáze... Třetiřadé loutky, staří loutkovodiči a staré kulisy, které se stále rychleji a viditelněji hroutí... Kam až nás zatáhnou, čím vším budeme ještě muset projít? Kdo a nebo co je pak nahradí?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miguel47 2023-05-30 16:26
Velmi dobře napsaný článek! Tito zmínění velepsychopaté
by udělali dobře, chodit ven pouze kanalizací a to jenom v
noci, aby je jó nikdo nepotkal!!:-D
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře