Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tvůj přítel zvíře to změnit může!

Před třemi lety mi zemřel pejsek, fenečka. Přes urputný, několika měsíční boj, jsme to nakonec nedali. Moje zkušenost z toho je taková, že není velkého rozdílu, zemře-li vám blízký člověk nebo blízký zvířecí přítel - bolest je stejná, navíc u zvířecího přítele násobená tím, že víte, že to byl naprosto oddaný druh, ochotný pro vás bezpodmínečně obětovat i život... Odchod takových přátel je o to těžší...

Vzpomínám si, že když jsme našeho pejska pochovali, seděli jsme se synem v noci na zahradě, obloha byla olověně neprůhledná, ale když jsme spolu vzpomínali na našeho pejska, přímo nad námi se na nebi udělal zlatistý, zářivý kruh... Řekl jsem tehdy synovi, vidíš, naše Lusinka nás zdraví z nebes a říká, že není důvod ke smutku, že tady stejně bude pořád s námi...

  • tvuj-pritel-zvire-to-zmenit-muze
A tak jsem to sám pro sebe později i pojal. Vyměnil jsem ten svůj smutek za trvalou přítomnost našeho pejska mezi námi, byť z jiné, pro nás fyzicky neviditelné úrovně. A tak občas zajdu k jejímu hrobu a říkám jí, tohle se nám povedlo, tohle nám hrozí, z tohodle mám strach a s tímhle bych potřeboval pomoct... A světě div se, od té doby se mi opravdu daří, zdánlivě neřešitelné, životní složitosti mají najednou rychlé a neobvyklé řešení... Jako bych až fyzicky cítil její radost z toho, že mi mohla v tomto mém životě pomoci...

Já vím, někdo teď řekne, pan Bálek je cvok a podlehl své osobní fikci; církevní hodnostář pak sdělí, jak praví naše učení - zvíře, na rozdíl od člověka, nemá duši a tudíž nemůže ovlivňovat duchovní záležitosti našich životů; ateista naopak odpoví -žádné spojení mezi fyzickým a posmrtným životem neexistuje, je to šarlatánství; Jehovista zase řekne - propadl jste démonismu, přidejte se k nám, Jehova vás zachrání; stoupenec New Age (hnutí financovaného ze stejného Rockefelerovského zdroje jako třeba ti Jehovisté, feministky atd.) naopak odpoví - no dobrý... a zkoušel jsi projet si to na houbičkách nebo aspoň na trávě...

Ale proč na toto neobvyklé a od našeho současného života zdánlivě odtažité téma píši? Čím jsem starší, tím více mne ohromuje míra podvodu, která na nás byla a je páchána. Nejde jen o to, že historie a faktografie našeho lidského, pozemského druhu byla zcela překreslena a upravena dle globálních, mocenských potřeb (včetně té nedávné), že jsme byli, v zájmu světového mocenského klanu, okradeni o zdroje volné a neškodné energie, jen aby si naše pozemská elita mohla mastit kapsy, zvyšovat svou moc a nakonec nás dovést do svého totálního, celosvětového otroctví ale že jsme byli systematicky mrzačeni a okradeni o svoji přirozenou,
 
Bohem nám danou duchovní podstatu, tedy o přirozenou, lidskou schopnost být propojeni s celým Vesmírem, s minulostí i současností a tímto vším žít a přitom být sami sebou!

Nicméně kulisy velkolepé, prastaré lži se stále rychleji hroutí... To už nemůže nikdo přehlédnout.... Kam nás tato vlna dopraví?

Bez prohloubení soucitu a probuzení naší přirozené srdeční energie vůbec nikam, jen do dalšího pekla! A i proto se tento článek jmenuje:" Tvůj zvířecí přítel to změnit může", protože oni jsou tu i od toho, aby nás tomuto naučili.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jirka Šafránek 2023-04-22 22:17
Víte, proč se stalo konopí nežádoucí?
Je rok 1914. Léta první světové války a farmáři pěstující „konopí“ za americké dolary. Mějte to v mysli a čtěte dál.
Průmyslové konopí není jen zemědělská rostlina!
Tohle je protijed na ropu a dolar!
JAK A PROČ BYLO JEHO PĚSTOVÁNÍ ZAKÁZÁNO?
1. Jeden akr konopí produkuje tolik kyslíku jako 25 akrů lesa.
2. Opět z jednoho akru konopí může vzniknout stejné množství papíru jako ze 4 akrů stromů.
3. Zatímco papír z konopí lze recyklovat 8x, klasický papír jen 3x.
4. Konopí vyroste za 4 měsíce, strom za 20-50 let.
5. Konopí je skutečný lapač radiace a ochranou před škůdci (hmyzem na polích).
6 Konopí lze pěstovat kdekoliv na světě a potřebuje velmi málo vody. Navíc, protože se samo chrání před hmyzem, nepotřebuje pesticidy.
7. Pokud by se pěstování konopí rozšířilo, pesticidní průmysl by mohl úplně zmizet.
8 První džíny byly vyrobeny z konopí; i slovo „KANVAS“ je název daný konopným výrobkům.
Konopí je také ideální rostlinou pro výrobu lan, tašek, bot, klobouků, pytlů na zemědělské plodiny - je to velmi trvanlivá textilie.
9. Snížení účinků chemoterapie a ozařování při léčbě konopím, podpůrná léčba AIDS a rakoviny; Používá se nejméně u 250 nemocí, jako je revma, srdce, epilepsie, astma, žaludek, nespavost, psychologie a onemocnění páteře.
10 Hodnota bílkovin konopného semínka je velmi vysoká a dvě mastné kyseliny v něm obsažené nikde jinde v přírodě nenajdete.
11. Konopí je ještě levnější na výrobu než sója.
12. Zvířata krmená konopím nepotřebují hormonální doplňky.
13 Všechny plastové výrobky lze vyrobit z konopí a konopný "plast" se velmi snadno vrátí do přírody.
14. Pokud je karoserie vozu z konopného "plastu", bude 10x pevnější než ocel.
15. Lze jej použít i pro zateplení budov; Je odolný, levný a pružný.
16 Mýdla a kosmetika z konopí neznečišťují vodu; je tedy zcela ekologicky šetrná.
V Americe 18. století bylo pěstování konopí pro farmáře povinné, těm, kteří je nepěstovali, byla ukončena činnost. Teď je ale situace přesně opačná. Jak se to stalo? Zlikvidovali ji velkopodnikatel é, kterým levná výroba křížila plány a krátila zisky:
- Hurst vlastnil noviny, časopisy a média v Americe v 19. století. Měl i lesy a vyráběl papír. Kdyby byl papír z konopí, mohl přijít o miliony.
- Rockefeller byl nejbohatším mužem na světě. Byl vlastníkem ropné společnosti. Biopalivo - konopný olej, byl samozřejmě jeho nejhorším nepřítelem.
- Mellon byl hlavním akcionářem společnosti Dupont Company a měl patent na výrobu plastů z ropných produktů. Konopný průmysl ohrožoval také jeho trh s ropnými produkty.
- Mellon se později stal ministrem financí amerického prezidenta Hoovera. Tito podnikatelé, nejbohatší v zemi, o kterých jsme mluvili, se na svých schůzkách rozhodli, že konopí je nepřítel číslo jedna pro jejich výdělky. A zakázali ho. Prostřednictvím médií vštěpovali lidem, že konopí je škodlivé, představovali ho jako toxickou látku - drogu, kterou začali nazývat marihuana.
Léky z konopí byly staženy z trhu a nahrazeny chemickými látkami, které se dodnes používají.
Pro výrobu papíru se kácí lesy.
Přibývá intoxikace pesticidy a rakoviny.
A potom jsme naplnili náš svět plastovými odpadky, škodlivým odpadem...
Citovat
#2 miroslav petr 2023-04-22 18:23
protože se v posledních letech zvyšuje energie vesmíru na pátou dimenzi, přibývá hodně lidí,zejména mladých, majících zájem o duchovno. vědecky je dokázána existence boha-kvantová teorie. vše je v jednom,všichni jsme vzájemně spojeni, platí i pro naše domácí mazlíčky. jak bible tak věda se v některých věcech slučují. kdo se zajímá o duchovno, velmi dobře ví, že svůj život si děláme vlastními myšlenkami. vadí-li nám na někom něco, chyba je v nás. rozumný člověk ignoruje i urážky-4 dohody..zdraví si vyrábíme vlastními negativními emocemi. proto je skutečná láska nejsilnější lék na světě...
Citovat
#1 Martin Bacík 2023-04-22 16:08
Pane BÁLKU...je Vás tady mezi těmi prostoduchými hovady škoda. Poetické vykreslení. Bohužel, takové filozofické dotazy sobě sama si tady nikdo nedává. Protože nic nechápou. A je POZDĚ NA VŠECHNO. NIC se už zde nedá dělat, není to REÁLNÉ, RELEVANTNÍ...a nemáme k tomu ZDRAVÝ ,, MATERIÁL " ?! Já osobně jsem už resignoval.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře