Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Talenty, kabala a hudební průmysl...

Jo, vzpomínám... To jsem byl ještě malý kluk a pochopitelně to se mnou pěkně cvičilo...  (Je t´ aime..  a Jane Birkin). To je a byl problém těchto hvězd: Hudební průmysl je dostal tam, kam chtěl a tím si je ten systém i přivlastnil a získal jejich absolutní důvěru a oddanost.

Já jsem byl v šoku, když jsem během posledních 15-ti, 20-ti let zjistil, kdo všechno pro ně pracoval a měl neomezené možnosti... U2 - Bono, Bob Dylan, Led Zeppelin, dokonce i moji milovaní Pink Floyd - ale ti se později vysmekli, Michael Jackson - když ten se chtěl vysmeknout, tak ho zavraždili a udělali z něj pedofila a celá řada dalších a dalších - byly o tom v minulosti zajímavé dokumenty, třeba i na CFP, s konkrétními ukázkami, co je donutili, aby měli ve svých textech, co mělo být ve videoklipech, jaká symbolika atd.

  • talenty-kabala-a-hudebni-prumysl
  • talenty-kabala-a-hudebni-prumysl

Jen málokdo nepodlehl, ale zase pak neměl tu mediální podporu... Pěkně se jim vymknul Waters z Pink Floyd, ten bojuje, jde proti, právě proto se ho tak snaží zlikvidovat. Já jsem vyrůstal na rockové hudbě, takže pro mě to tehdy bylo obrovské zklamání... Dneska už zdaleka tolik nesoudím, pozoruji a přemýšlím spíš, jak bych se na jejich místě zachoval já...

citace z textu:
 
"Super-diva sexuální liberalizace z 70. let Jane Birkin, která zemřela 16. července loňského roku, byla obětí nepříznivé reakce na očkování proti Covidu-19, protože příliš věřila doporučením o účinnosti a bezpečnosti mRNA genových injekcí. Jejich bezpečnost byla nedávno podkopána nejnovějším výzkumem estonské Tartuské univerzity."
 
 
vzpomínka:

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře