Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Řeporyjec: Přijít to muselo. V USA je to běžné... Deset mrtvých je zcela odpovídajících statisticky‼ Nejde s tím vůbec nic dělat.

V USA je to běžné jednou, někdy i dvakrát do roka, poznamenal ke střelbě na Filozofické fakultě řeporyjský starosta Pavel Novotný‼‼ „Přijít to muselo. V USA je to běžné jednou, někdy i dvakrát do roka.

reporyjec-v-usa-je-to-bezne-jednou-nekdy-i-dvakrat-do-roka

Někdy ob rok, ale nestane se, že by pět let nikdo nepostřílel 15 dětí na střední. Deset mrtvých je zcela odpovídajících statisticky‼ Dodávám, že máme výtečný zákon o zbraních a střelivu a ve škole nám ukazovali statistiky, ze kterých jasně vyplývá, že ČR má mimořádně odpovědné držitele zbrojáků.

Další studenty někdo postřílí (snad) za deset, dvanáct let. Nejde s tím vůbec nic dělat. Nelegálně drženou střelnou zbraň jsem dlouho vlastnil. Se ženou chceme oba zbroják, čekáme, až mi za chvilku skončí podmínka‼ Tragédii nebylo v dnešním případě možné zabránit. Škoda, že nestudoval školu života. Škoda těch životů.

Ale pořád jsme šťastná země, kde prakticky NIKDY neumírají lidé při střelbě ve školách. Zbytek světa je na tom hůře. Na závěr dodávám, že by měl někdo poslat vodní dělo na ty čumily tam, jsou nechutní."

Svá slova na sociální síti si pak rozmyslel a smazal, zdokumentoval je však aktivista Martin Konvička.

Tak nyní jsem zvědav Rakušane, co na toto udělá policie pod vaším vedením. Trestně stíháte jiné lidi, tak nyní to budeme bedlivě sledovat. Novotný je navíc v podmínce‼‼‼

+ BONUS -------------------

Komentář Zdeňka Bálka:

Ono je i zcela běžné, že takovou odpornou svini, jakou je tenhle starosta, si někdo z těch běžných teroristů natipuje, zaživa mu odřízne koule a pověsí ho za nohy na nějakou jabloň nebo višeň, popřípadě něco vyššího, třeba topol...

To jsou dnes přirozené, společenské procesy, na jejichž realizaci se tento starosta vší silou své "výjimečně" osobnosti podílel! Třeba tím, jak si kdysi ve veřejném rozhlase přál vyvraždění českých rodin, protože správně nepochopili tu ukrajinskou otázku. A naše státní orgány k tomu mlčely, zkrátka - v pořádku...

S tím se holt nedá nic dělat, taková jsou již ta vyšší pravidla spravedlnosti, nikoliv ta naše současná,  to ho nakonec nemůže minout, ať už to bude za měsíc nebo za půl roku. A nepomůže mu ani silný joint, ani kamarádství s Petrem Fialou, naším p-rezidentem PePou, naší ministryní obrany Černochovou!

---------------------------------------------

ZDROJ: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Vlastnil-jsem-nelegalne-zbran-Chci-zbrojak-Postrili-dalsi-studenty-Hrozba-primo-z-ODS-A-zdeseni-748115  

reporyjec-v-usa-je-to-bezne-jednou-nekdy-i-dvakrat-do-roka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Švarc 2023-12-25 14:37
Srážky a povodně, spousty vod, jakoby příroda plakala nad tím velkým zlem, které se zde stalo dopuštěním bezcitných a stále ještě mocných papalášů a jejich pohůnků.
Citovat
#5 Švarc 2023-12-25 11:33
Mně tato tragická událost s nevinnými oběťmi šíleného střelce silně připomněla metanolovou kauzu, která také poukázala na v zásadě stejnou věc, jak tento státní režim řádně a důsledně (ne)chrání slušné občany před zvěrstvy lumpů. Drobnějších analogií by potom byla celá řada. Zdánlivá laxnost a včasné nevymezení se vůči zlu v tomto smyslu mi připadá jako jeden z programových pilířů hodících se k tomu, jak ještě více znejistit a rozkládat ještě stále slušnou část společnosti k prosazení negativních cílů.
Citovat
#4 Filipes@volny.cz 2023-12-24 09:57
Psychopat z Řiťoryjí se dokonce přiznal, že vlastnil načerno zbraň. Jeho voliči musí být nadmíru inteligentní lidé.
Citovat
#3 Kelly 2023-12-24 09:50
Pavle, ty nejsi tak blbej, jak jsem si původně myslel, a kdy to nastane v Řeporyjích? Tam je IQ místního obyvatelstva vysoce nadprůměrné, jinak by tě přece nevolili.
Citovat
#2 Alois Krejčí 2023-12-24 07:28
Nedivte se hrůzným činům, když naše politické pupky se s oněm zavrženíhodným individuem rádi prezentují...
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2023-12-23 21:21
Už čoskoro bude Rýt řepu jeho odporným rypákom! Někdo mu to nandá...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře