Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč nejsem Chcimír, i když osobně se mi jakékoliv násilí hnusí...

Nejsem Chcimír za každou cenu. Kolik to už Rusy stálo to vtažení do této války?!! A úniku z toho nebylo! A co teď? Podepíší mírovou dohodu, západ získá čas vybudovat další betonové, nedobytné Avdijevky, vzchopí se jeho zbrojní průmysl a narve ten zbytek Ukrajiny svými novými zbraněmi a municí, a pošle tam pro doplnění masy Evropanů, hlavně těch východních, slovanských? O nic jiného teď západu nejde: Podepsat dohodu, uzavřít pevnou hranici a připravit se na další válku! Jak tomu bylo s Minskými dohodami a co teď veřejně přiznali Merkelová, Porošenko a ten tehdejší francouzský prezident, teď si nemůžu vzpomenout na jméno (jo, už jsem si vzpomněl: Holland):

  • proc-nejsem-chcimir-i-kdyz-osobne-se-mi-jakekoliv-nasili-hnusi
Všichni tři teď nedávno veřejně prohlásili, že v případě Minských dohod šlo o to, získat čas k vyzbrojení a vycvičení ukrajinské armády.
 
A přitom v těch Minských dohodách se všichni tři podepsali pod to, že Ruština bude na Ukrajině právoplatným státním jazykem, že nebude na Ukrajině potlačována pravoslavná církev, že bude zamezeno projevům ukrajinského nacismu, že přestanou z linie ostřelovat Donbas, že Donbas získá svoji autonomii!!!
 
Pod to všechno se tehdy podepsali, jen aby Rusko podvedli a mohli začít velkou, pozdější válku proti Rusku!
 
A co dnes? Vždyť nám to všechno řekli nahlas a veřejně!!! Něco se snad změnilo?!!! Jde jim o čas, protože jsou v háji a prohrávají!!! O nic jiného nejde!!!
 
Ne, Rusko bude muset obsadit celou Ukrajinu a zavést tam svůj řád, tedy: denacifikace, demilitarizace a postupný návrat k normálnímu, lidskému životu!!!
 
Všechna ostatní řešení jsou špatně!!! Jinak to nikdy neskončí!!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dybánek 2024-02-28 08:40
Indiáni se také dovolávali slibů velkého bílého otce, které se pak tak nějak rozplynuly a jak to s indiány dopadlo snad každý ví.
Citovat
#1 Kelly 2024-02-28 02:00
Souhlas, také mám obavy, že jak se dříve říkalo, že drží jak židovská víra, tak se teď bude říkat, drží jak Banderovská víra na Ukrajině.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře