Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Přestaňte plivat na Rusy a zamyslete se nad tím, co nás čeká!

Právě jsem si zde přečetl, jaký objem zbraní dodaly USA od února 2022 na Ukrajinu. Pochopitelně, otázkou zůstává, na co se zde pozapomnělo, ale cituji z článku:

"Podle ministerstva zahraničí USA dodaly Ukrajině od konce února 2022  236 dělostřeleckých systémů. Celkem bylo na Ukrajinu dodáno více než 88 tisíc tun zbraní a vojenského materiálu. Celková výše americké vojenské pomoci Ukrajině od konce února dosáhla 21,5 miliardy dolarů. Léta před tím, byla poskytnuta větší vojenská pomoc.

 

  • prestante-plivat-na-rusy-a-zamyslete-se-nad-tim-co-nas-ceka
  • prestante-plivat-na-rusy-a-zamyslete-se-nad-tim-co-nas-ceka
  • prestante-plivat-na-rusy-a-zamyslete-se-nad-tim-co-nas-ceka
  • prestante-plivat-na-rusy-a-zamyslete-se-nad-tim-co-nas-ceka
  • prestante-plivat-na-rusy-a-zamyslete-se-nad-tim-co-nas-ceka

Americké dělostřelecké zásoby zahrnují:
142 tažených 155mm houfnic M777A2 a 36 105mm houfnic
38 vícenásobných raketometů HIMARS
20 minometů ráže 120 mm
Podle dopravního velitelství amerických ozbrojených sil Kyjev obdržel:
více než 1 milion dělostřeleckých granátů
108,5 tisíce přenosných raketových systémů pro boj s obrněnými cíli
1,4 tisíce přenosných protiletadlových raketových systémů
15 vrtulníků
46 radarů
10,2 tisíce kulometů a pistolí
více než 70 milionů nábojů do ručních palných zbraní
26 hlídkových člunů.

Těžké dopravní letouny, včetně vojenských i těch, které si pronajal Pentagon, byly zapojeny do dodávek. Celkem uskutečnili 878 letů do Evropy. Zapojeno bylo také 48 lodí a 4000 tahačů s přívěsy."
 
A to nejsou jen USA! Zbraně dodávala a dodává Velká Británie, celá Evropa, Kanada, Austrálie, Jižní Korea, Turecko, Izrael (zprvu se bránil) a celá řada dalších zemí. Chápete, o čem je řeč? Rusko úspěšně vzdoruje polovině světa. A k tomu připočtěte velení vojenských operací z řad USA a NATO, jejich satelity a veškeré lokalizační a naváděcí systémy. Dále připočtěte žoldáky z celého světa, polské brigády, převlečené do ukrajinských uniforem (odhady v současnosti hovoří až o 12-ti tisících Polácích na frontě) a tak dále.
 
O Ukrajinu tady vůbec nejde, ta by byla již dávno zpacifikována. Je to válka mezi Ruskem a zbytkem tzv. západního světa. Je to válka mezi Novým světovým řádem a ruskou představou multipolárního světa svobodných, vzájemně spolupracujících národů. A když se nad tím zamyslíte, a pojmete to se vším všudy, co s touto válkou souvisí, pak se Rusové drží obdivuhodným způsobem! Pokud prohrají, prohráli jsme i my, protože onomu  Schwabovu Novému světovému řádu již nebude nic stát v cestě.

Přestaňte plivat na Rusy a přemýšlejte o tom, co si pro nás připravili naši západní, liberální demokraté, tedy přesněji - jejich globální pán! Dnes a denně to na nás, teď již neskrývaně a veřejně a stále hlasitěji, křičí ze všech stran: Totální ožebračení a okradení o veškerý náš majetek (oni tomu blahosklonně říkají, že nebudete nic vlastnit, ale budete šťastní, naučíte se to nejzákladnější vzájemně sdílet a stanete se zcela závislými na jejich dávkách, která vám buď dají, a když nebudete dostatečně přizpůsobiví, tak nedají), totální digitální otroctví, v němž nebude kroku a myšlenky, o nichž by vaši vládcové nevěděli, likvidace veškerých tradičních citových a životních vazeb, jako jsou rodina a výchova dětí, ztráta schopnosti reprodukce, ztráta schopnosti rozlišovat, kým vlastně jsem - žena, muž nebo věc, ztráta veškeré lidské svobody a přirozenosti prostřednictvím moderních technologií, vložených do lidských těl, tzv. transhumanismus, zprostředkovaný např. formou očkování, fyzická likvidace značné části současné populace na úroveň dostačující jako služebnictvo budoucího globálního vládce. 

Ano, vím, když jsme tady před tímto vývojem varovali již před mnoha lety, bylo to všeobecně bráno jako konspirační fantas. Jenže čas nám od těch dob pokročil a dnes již každý, kdo se alespoň povrchně zajímá o dění kolem sebe, to musí vidět, musí vidět, jak ta mozaika totálního otroctví, krok za krokem, zapadá do sebe a její projektanti a realizátoři se tím již ani netají.
 
Ale znovu k tomu Rusku. Byl to Vladimír Putin, kdo jako první veřejně prohlásil na Davovském fóru, že plán tzv. zlaté miliardy se realizovat nepodaří. A byl to opět a opakovaně Vladimír Putin, kdo se veřejně ve svých projevech postavil proti tzv. Novému světovému řádu a jeho dehumanizační agendě.
 
Současný konflikt na Ukrajině zdaleka není jen konfliktem válečným, bojuje se o budoucí podobu našeho světa, a to na všech úrovních, od té finanční, ekonomické až po tu, jak a na jakých principech bude založen svět nastupující. A tím, kdo nese, a to se vším všudy, hlavní tíhu tohoto boje, není nikdo jiný, než současné Rusko a jeho obyvatelé. A pokud v tomto střetu prohrají, prohráli jsme i my, protože již nebude síly, která by tomuto dehumanizačnímu projektu Nového světového řádu dokázala zabránit. 
Takže, až si příště zase plivnete na ty Rusáky a toho Putlera, zamyslete se nad tím, zda neplivete jen sami na sebe, zda si pod sebou neřežete větev, pod kterou zeje propast, z níž již nebude úniku!
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 eda521 2022-11-23 10:11
Pokud prohrají, prohráli jsme i my - přesně tak to je. Kolik lidí v ČR, Visegrádu, Evropě si toto skutečně uvědomuje? Národní páté kolony pracují naplno pro USA, zcela vyloučili společenskou diskusi s těmi kdo vidí kontinuitu dějin dál do historie než do 24.2.2022, příp i před 21.2.2014 či rok 1991. Protože každý soudný člověk, který vidí události aspoň od roku 2014 musí selským rozumem vidět, že strana agrese je západ. Krachující, v poslední křeči, stále se maskující bojem za "hodnoty", o jejichž náplni už se raději ani nemluví. Pracujme všichni na posunu našeho vědomí k Pravdě, k celistvému vnímání reality. Média pracují pro globální agendu, ne pro lidi, kteří chtějí prostě jen žít.
https://nastub.cz/w/ph37vcGio6PadbFthRqDFj
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře