Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Povinné očkování pro všechny. Co nejdříve by se mělo začít s dětmi, studie jsou hotové, míní Milan Kubek.

Stále ještě jsem nebyl schopen, ze své úrovně, pochopit jednu otázku: Dělají to z nějakého fanatického přesvědčení nebo jen pro prachy (a ty jsou v tomhle případě pro nás nepředstavitelné)?

Oni ty informace, pochopitelně, mají, stejně jako my - od stovek statečných odborníků v daném oboru, včetně nositele Nobelovy ceny...

  • povinne-ockovani-pro-vsechny-co-nejdrive-by-se-melo-zacit-s-detmi-studie-jsou-hotove-mini-milan-kubek
  • povinne-ockovani-pro-vsechny-co-nejdrive-by-se-melo-zacit-s-detmi-studie-jsou-hotove-mini-milan-kubek

Nemohli je přehlédnout! Nemohli nepostřehnout varování, že v sázce je celoživotní zmrzačení celé jedné generace, počínaje dětmi ve věku od pěti let!!! Chápete to?!!

Oni to vědí, ale v té své chtivosti a touze po prospěchu, jsou schopni obětovat i naše děti!!! Co je to za lidi za těmi kravatami a bílými plášti??????

Když jsem ještě před několika měsíci četl na internetu různá podobenství, přirovnávající naši vakcinační dobu k době Hitlerovského Německa, k pokusům na dětech, které prováděl například Josef Mengele, přišlo mi to stále ještě jako přehnaná nadsázka.

Opět jsem se mýlil! Od těch dob se nezměnilo téměř nic! Snad jen ty okolní kulisy a sofistikovanější způsob, jakým je to dnes prováděno...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře