Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Obyčejný a ubohý nacismus

Tady vypadá jak ustrašenej, nešťastnej chudák, ale když měl tu moc a mohl střílet bezbranné civilisty, schovávat se za ně, tož to bylo o něčem jiném! A o tom to je, o tom je nacismus a fašismus! Jako hlavní viník by tady ale neměl být on, ale ten, kdo ho k tomuto dovedl, ten, který ho o tomto přesvědčil, ten, který ho přesvědčil, aby zahodil svůj přirozený cit a svědomí!

  • obycejny-a-ubohy-nacismus
Stále dokola! Němečtí nacisté za druhé světové války na území SSSR také bez zábran vraždili ženy a jejich děti, lidi naháněli do stodol a kostelů a pak je v nich upálili! Ani oni neměli tehdy žádné výčitky svědomí, dokonce se vedle popravených civilistů nechávali fotit a foto pak posílali svým matkám a otcům do Německa.
 
A když pak začali dostávat na prdel a padli do zajetí, tak to byli nebozí, nevinní chudáci, kteří jen plnili rozkazy... Tedy z jedné strany neuvěřitelná bezcitnost a arogance, pokud mají v rukou tu moc, a z druhé strany stejně tak neuvěřitelná zbabělost a ubohost, když se dostanou do rolí těch, kteří tu moc ztratili!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Pepan 2023-07-06 15:49
Holube, tož kua, tobě se ještě nestalo, že jsi něco přehlédl že, nejraději ze všeho mám tzv linguisty, místo nějakého názoru hledají chyby.
Citovat
#2 Emil Holub 2023-07-06 15:17
Pepane, tož kua...
Ve slově "dospělý" se v přídavném slově v 1. pádě, jedn.čísla, mužského rodu píše tvrdé Y, nebo-li ypsilon!!!
Citovat
#1 Pepan 2023-07-06 11:33
Kecy v kleci, nezlobte se na mne kdyby to bylo malé dítě tak je to jasné, ale pokud jde o dospělého fracka tak tam žádné omlouvání není na místě. S tou tzv humanitou jste to dovedli až sem, to byla samá K centra, chudáčci feťáci jsou nemocní to je naprosto stejné jako náckové, je dospělí tak je zodpovědný za svá konání a to bez pardonu. Veškeré omlouvání této omladiny nevede k ničemu dobrému, neb zkuste ho pustit zpět a uvidíte co z něj bude.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře