Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nikdy nešlo jen o koronu!

Myslím, že jsem to už kdysi napsal: Když zlo něco vymyslí, je to rafinovaný, propojený komplex úderů proti lidské civilizaci. Zlo umí být nesmírně inteligentní, stejně tak, jako když tvoří jeho protipól. Nejde tu jen o to národy světa totálně okrást, přivést je do otroctví a zmocnit se jejich majetku a lidské svobody.

  • nikdy-neslo-jen-o-koronu

Zároveň jde i o to, aby tu pro budoucnost zůstalo co nejméně inteligentních a slušných lidí. To znamená starou generaci vyhubit prostřednictvím očkování (staří lidé jsou nositeli životní zkušenosti a moudrosti a to tento systém pochopitelně nepotřebuje), mladou generaci poškodit tak, aby nemohla mít děti a děti, které se přesto narodí, byly mentálně a fyzicky poškozené a zároveň způsobit během několika let radikální úbytek populace.

Rozvrátit státní systémy, státní správu, ekonomiku a uvrhnout tyto země do doby kamenné, při čemž stávající populaci nahradit primitivní rasou s IQ maximálně do 80 a silně fanatickým, agresivním, otrockým a poslušným náboženstvím (islám). Získat nad zbytkem společnosti totální digitální kontrolu a možnost řídit ji jak robota - prostřednictvím čipizace, ale hlavně prostřednictvím vakcín (grafen).

Ale to vše nezačalo až s "objevením se" korony. To probíhalo postupně už dávno a dávno předtím: Nesmyslné války, které následně probudily migrační vlny z Afriky a Středního východu a dalších zemí, řízení a protlačování této migrace a vyvolávání konfliktu s původním obyvatelstvem, degenerace a omezení reprodukce řízené prostřednictvím podstrčených ideologií - gender, protlačování homosexualismu a nejrůznějších úchylek.

Likvidace někdejšího vzdělávacího systému, aby nové generace byly nevzdělané, bez znalosti své vlastní historie a schopnosti logického myšlení. Totální likvidace energetické soběstačností a s tím schopnosti vyrábět a uživit se - Green Deal. Likvidace tradiční rodiny, např. tím, že stát bude rodičům odjímat jejich děti -viz. norský Barnevernet. Rozeštvání společnosti - viz. dnes očkovaní x neočkovaní.

A tak dále, mohl bych pokračovat. Toto vše připravovaly již před desítkami let týmy specialistů, byl to projekt, kde jedno s druhým souvisí a navazuje na sebe. To je třeba pochopit - byl to komplex opatření k decimaci lidstva, kde korona je jen ta pověstná třešeň na vrcholku... Jenže ne vše se podařilo tak, jak bylo kdysi naplánováno...

Rusko tu stále je, i když mělo být již rozparcelováno na jednotlivé gubernie obsazené patolízalskými vlastizrádci, a tak bylo nutno plán urychlit, zkrátit postupnou salámovou metodu z dvaceti let, jen na let několik. A to se jim vymstilo, protože díky tomuto urychlení dnes veřejnost celého světa vidí, že je to globálně řízený proces, určený k její likvidaci. Už to na každého, i toho nejobyčejnějšího, odevšad vykukuje jak sláma z bot. A lidé to vidí a začínají se bránit. A s tím, alespoň v takovéto míře, vůbec nepočítali! Nic není ztraceno!!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře