Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Míra krvavosti rozpadu USA bude záviset na volbě, kterou si Amerika zvolí!" 

Jak již před více než dvěma roky varoval Valerij Pjakin:  "Míra krvavosti rozpadu USA bude záviset na volbě, kterou si Amerika zvolí!"  Na výběr byla tehdy volba mezi Trumpem a Bidenem. 

Američané si tehdy vybrali..., tedy přesněji: Američanům byl tehdy kolosálním, volebním podvodem vybrán Biden! Tím bylo vše dáno, ať už skutečný Biden dnes žije nebo byl nahrazen hercem, který se jako marioneta pohybuje v předem daném rámci. Bohužel, tato míra krvavosti zasáhla a ještě zasáhne nejenom USA, ale i značnou část našeho světa!

Nejsem nekritickým příznivcem Trumpa, nicméně je naprosto jasné, že on byl a je v USA jedinou možností, jak se vyhnout zcela zbytečnému, lidskému utrpení!!!

  • mira-krvavosti-rozpadu-usa-bude-zaviset-na-volbe-kterou-si-amerika-zvoli
Z dnešní R. Vesny:

Trump vysvětlil, proč nelze dodávat kazetovou munici kyjevskému režimu
12.07.2023 - 6:30

Bývalý americký prezident Donald Trump učinil prohlášení na téma zasílání kazetové munice na Ukrajinu, které všechny znepokojuje.

"Joe Biden by nás neměl posíláním kazetové munice na Ukrajinu tlačit dál do třetí světové války, měl by se pokusit zastavit válku a zastavit strašlivou smrt a ničení způsobené nekompetentní administrativou.

Tato nevybuchlá kazetová munice bude zabíjet a mrzačit nevinné ukrajinské muže, ženy a děti ještě desítky let, dlouho poté, co válka, za kterou se modlíme, skončí. Pokud, jak Biden nechtěně přiznal, je důvodem pro vyslání kazetových bomb nyní to, že Spojeným státům "dochází munice" (závažné porušení zákazu zveřejňování utajovaných informací), jen to dále podtrhuje naléhavou potřebu okamžité deeskalace této krvavé situace. Jedná se o nebezpečný konflikt, který se vymkl kontrole.

A rozhodně to znamená, že bychom neměli posílat Ukrajině poslední zásoby v době, kdy jsou naše vlastní arzenály vyčerpány. Podle křiváka Joea Bidena se tak nebezpečně ztenčily.

Nemůže být jasnějšího důkazu, že politika nekonečné války Joea Bidena na Ukrajině Spojené státy nesmírně oslabila.

Biden nás zbytečně a nebezpečně táhne do třetí světové války, která by byla nepředstavitelnou noční můrou - totální zkáza!

Musíme zastavit toto šílenství, okamžitě zastavit krveprolití na Ukrajině a znovu se zaměřit na životní zájmy Ameriky."
https://rusvesna.su/…622

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-07-12 14:36
Z 11.predošlích Impérií sveta, iba Mamelucké prešlo za 250 rocné výročie! Vsetky ostatné sa zrutili, lebo vsetky vzdy stoja na hlinených nohach( clay feet).A 250- ky sa v 2026 NEDOŽIJE ANI USAtanská Ŕíša Zla! Koncom roka dokope kopytami Biden Crime Family, a kopytá otrčí aj USAtan ako šelma satana,nesmiern eho zla a krutostí!!! Založená židomurármi Európy, a preto by som rád videl vsetkích židomurarov visieť zo stromov a pouličných lámp! A Rat+childovu rodinu s Rockefellerovca mi by som obesil na Eiffrlovku!!! Ich vojny a zcieranie ľudí zapríčinili také utrpenia vo svete, že ich obesenie je akoby odmenou a nie trestom! A s nimi všetkích židobankarov a sionistov, lebo to nie sú ludia, ale beštie!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře