Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Lidský odpad

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Já myslím, že podstatou toho všeho je slovo - lidský odpad. Na pódiu leží člověk v bezvědomí a lidský odpad fotografuje a natáčí, zavolat zachránku pochopitelně nikoho z nich ani nenapadne. Lidský odpad se předtím zdarma nacucal piva a nacpal žrádlem, které zaplatili Zemanovi přížnivci a přestože již nejméně hodinu nemá na místě lidský odpad co dělat (jednalo se o soukromý prostor), tak slídí, kde by se dalo něco sehnat a svým chlebodárcům se zavděčit.

  • lidsky-odpad
  • lidsky-odpad
Vůbec se z lidského hlediska nedivím tomu, že mu pan Slezák jednu mírnou uštědřil. Při setkání s lidským odpadem, se tomu člověk přirozených základů občas skutečně nemůže ubránit.Chápu to. Jenže lidský odpad, než by se zachoval jako každý normální chlap, odešel a nechal to být, tak lidský odpad naopak začne kvičet na všechny strany a tváří se přitom, jak kdyby se právě vrátil z Osvětimi.
 
A na lidský odpad číslo 1 pochopitelně hned reaguje lidský odpad číslo 2, tedy Syndikát novinářů - paníček potřebuje vědět, že i my jsme mu bezmezně oddaní a věrní. A tak Syndikát novinářů bleskově vyloučí ze svých řad svého mnohaletého člena, aniž by se ho jen zeptal, jak to vlastně bylo.
 
A na lidský odpad číslo 2 pak pochopitelně navazuje i lidský odpad číslo 3, tedy naše "milovaná" Česká televize, to je zase velmistr střihů a příběhů na zakázku. A ten zase mistrně vynechá vše, co tomu střetu předcházelo, aby pěkně zdůrazní moment primitivního Zemanovského podporovatele. Přátelé, je to hnus, který tentokrát skončil smrtí jednoho uštvaného, slušného člověka...
 

Video: Novinářské hyeny z iDnes porcují svou oběť 

Facebook komentáře