Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ke zprávě o úmrtí generála Pavla...

Tak tuto informaci bych tipoval na práci našich odborníků z Vnitra, možná se spoluúčastí naší BIS. Funguje to tak, že se záměrně vypustí hodně viditelná, lživá informace a ve chvíli, kdy se to na sociálních sítích rozšíří, tak se prostřednictvím jejich masmediálních hovnometů, jako jsou např. Novinky.cz, obviní kremelská propaganda a na ni tzv. navázaná, česká,  proruská alternativa z šíření falešných, proruských informací.

  • ke-zprave-o-umrti-generala-pavla
To jsou již mnohaleté praktiky americké CIA, už dávno se o tom na internetu objevily i jejich vnitřní manuály, tedy o tom, jak diskreditovat odpůrce z řad veřejnosti prostřednictvím šíření falešných zpráv a následným obviněním opozice. No a co je asi naše současné Vnitro a BIS, než jen jejich oddaný psík?!! Buďte opatrní na to, co sdílíte a přemýšlejte o tom!
 
No a tohle je právě to zásadní, volební období, kdy byli naši mopslíci zaúkolováni a vysláni do terénu, aby se teď snažili! Američané tady u nás mají svého válečného, prezidentského kandidáta a když se našim mopslíkům nepodaří protlačit ho na Hrad, budou nemilosrdně padat hlavy! Slouha, který totiž nesplnil zadaný úkol, je jimi nemilosrdně odstraněn!
 
Tedy shrnuto: Zatímco jedněm tzv. Čechům jde o to, aby si udrželi své dosavadní platy a postavení, těm druhým jde o to, aby naši lidé, lidé a jejich děti neskončili v ukrajinském, válečném masomlýnku!
 
O ničem jiném to není!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Honza Komentátor 2023-01-29 18:10
Zkuste to prověřit, mohla by to být bomba!

https://t.me/BEARITARMY/18464

Oficiální prohlášení hackerské skupiny BEAR.IT.ARMY k oznámení úmrtí prezidentského kandidáta generála Petra Pavla

Dne 19. ledna 2023 nám uživatel s přezdívkou Frank zanechal v našem oficiálním telegramovém chatu zprávu s žádostí o vytvoření falešného webu pro prezidentského kandidáta generála Petra Pavla.

Jakmile bude dílo dokončeno, slíbil zaplatit 2500 eur v btc. 21. ledna 2023 jsme úkol splnili a všechna práva k doméně a hostingu převedli na uživatele s přezdívkou Frank. Předtím Frank zaplatil 500 eur v btc, ale po dokončení úkolu přestal reagovat na naše zprávy.

Dnes jsme se z českých médií dozvěděli, že námi vytvořené stránky byly použity jako manipulační nástroj proti jednomu z prezidentských kandidátů ve špinavém politickém klání a pomocí speciálního softwaru jsme zjistili skutečnou identitu Franka.

Z Franka se vyklubal František Vrabel, šéf Semantics Visions. Podle oficiálního (veřejného) životopisu Markéty Rekhakovové byla manažerka komunikace prezidentského kandidáta generála Petra Pavla zaměstnankyní stejné společnosti, než získala místo v Pavlově týmu.

Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře