K současnému dění v Sýrii:
- Podrobnosti
- Blogy / Zdeněk Bálek|
- 8. prosinec 2024|
- zdeněk bálek|
- 4205 x
Řekl bych, že trojitá zrada z vlastních nebo blízkých řad:
1/ Turek, který se zavázal k mírovému vyřešení konfliktu, mezitím vyzbrojil a vycvičil desetitisíce islámistů pro útok na Sýrii .
2/ Velení ruské armády, které si nemohlo tohoto připravovaného masivního úderu nepovšimnout - mají satelity, vojenskou rozvědku, jak je možné, že nikdo z nich nevaroval a nepřipravili se na to?!!
3/ Zrada uvnitř samotného syrského vedení a velení - nejenže si, na základě dohody, nechali zredukovat vlastní armádu na třetinu, ale připustili, aby se do velení a vedení země dostali zrádci, kteří teď řídí to, že Assadova armáda bez boje vyklízí jedno město a oblast za druhou!
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Stepan Bandera - Poprava ukrajinského nacisty, který sekerami zabil tisíce lidí včetně dětí (+ Video - doplněno)
- “Kam se poděla Ukrajinská armáda?!” – Šokující zjištění věští Putinovi brzké velké vítězství. Analýza.
- Scott Ritter: Trump je lhář a egomaniak. Rusko má týdně ztráty kolem 150 vojáků, Ukrajina cca 1200.
- Jste připraveni? Páteční blackout v ČR
- Projev R. Fica k výročí Příchodu Cyrila a Metoděje na Děvíně.
- Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.6.2025
Související články
Komentáře
https://www.michalapetr.com/#top