Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Britové jsou snad ještě větší svině, než se navenek zdá...

V minulosti jsem vyslechl informace od řady vojenských expertů, kteří uváděli, že obsluha protivzdušných systému, jakým je třeba Patriot, je natolik náročná, že toho sami Ukrajinci nejsou schopní, oni jsou tam pouze jako vedlejší obsluha: " tady si stoupni a teď to tadyhle zmáčkni ". Navíc ty systémy a jejich fungování koordinují svou činnost s americkými satelity!

  • britove-jsou-snad-jeste-vetsi-svine-nez-se-navenek-zda
Tudíž, to nebyla akce Zelenského Ukrajiny, oni jen plní to, co jim bylo nařízeno. A pokud jde o Ukrajinu, znovu to jen potvrzuje holou realitu, že Rusové budou muset obsadit Ukrajinu kompletně celou, jinak to nikdy neskončí a povede k dalším a dalším, podvodným katastrofám!!! A pokud jde o pana VK a jeho Aeronet, tak tam z toho opět, velmi nenápadně, trčí nějaká ta jeho (jejich) zpravodajská manipulace!

Jenom nejsem schopen posoudit, kdo v tom hrál hlavní roli, jestli Američané nebo Britové. Ti Britové jsou snad ještě větší svině a hrají v tom řízení války na Ukrajině mnohem větší roli, než se navenek zdá! Nejspíše i tady platí, že Britové jsou mozek a Američané svaly!
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Filipes@volny.cz 2024-01-29 10:56
Není to pan VK, ale jmenuje se Marek Pešl. A je opravdu dobrý tak dělat toho vedoucího kolotoče. Ten mudrlant má strach publikovat svoje slinty pod svým jménem. A dokonce se ten žvanil tituluje jako šéfredaktor, i když žádné redaktory nemá. Je to stejné, jako kdybych si koupil náklaďák a tím jsem se stal vedoucím dopravy.
Citovat
#3 Jan Navrátil 2024-01-26 10:46
Došlo to sice pozdě, ale přece, což je fajn. A co když je to ještě tak, že žádoucím cílem jistých zemí je to, aby se východní a západní Slované vyvraždili mezi sebou ve vleklém válečném konfliktu proti Rusku? Bude to jen pokračování násilné mobilizace, která je teď vedena na Ukrajině. Bude následovat podobný postup ve všech zemích bývalé Varšavské smlouvy, které celý západ STÁLE považuje za úhlavní nepřátele? Na uvolněném území by pak mohli najít "domov" všichni imigranti, kteří v současnosti dělají potíže v západních zemích.
Citovat
#2 miroslav petr 2024-01-26 08:41
Británie byla vždy USA 2
Citovat
#1 Kelly 2024-01-25 21:33
ano, Britové jsou svině.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře