Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

A zase už ten Putin!

Kolona pandurů se na D6 srazila s osobním autem

Na dálnici D6 se ve středu nad ránem srazilo na Kladensku osobní auto a tři obrněné transportéry Pandur. Čtyři vojáci jsou lehce zraněni a záchranka je přepravila do nemocnice. 

Celý článek ZDE: https://www.novinky.cz/clanek/krimi-auto-narazilo-do-vojenske-kolony-40450825#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest238_zalozka_komentare_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • a-zase-uz-ten-putin

Můj kratičký koment: 

Říká se: "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky!" Tohle ovšem v případě naší armády rozhodně neplatí!!! Likvidace její obrněné techniky civilními, osobními vozidly totiž nadále, nemilosrdně a pod stejným scénářem pokračuje!!! Chceš zničit českou, vojenskou, obrněnou techniku? Nasaď proti ní Fábie, Fiaty..., možná by postačil i stařičký Trabant...

A kdo za tím vším stojí?!! Hádejte třikrát... Ano, správně, odpověď zní: Putin!!! Za zničení kolony našich Pandurů prý nabízí českým řidičům horentní, statisícové odměny a jako bonus zakoupení fungl nového, rodinného automobilu!

Zřejmě ho pořádně vyděsila provolání naší ministryně obrany Černochové a odhodlání našeho armádního sboru nemilosrdně se mu postavit tváří v tvář a zahnat ho až kamsi za Sibiř!

A tak tady u nás, namísto svých kamikadze dronů, Lancetů a kdo ví, čeho ještě, nasadil naše stařičké Škodovky! My ovšem dobře víme, že ani tahle jeho podlá  intrika naši armádu nezlomí a společně mu vzkážeme: Putine, neprojdeš!!!

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Martin Bacík 2023-11-17 18:56
Opravdu mě fascinuje...to ,,myšlení" místních ego-grafomanů, kteří, abychom namísto kreativně, cíleně, disciplinovaně a s danými závazky...řešil i otázky JAK POSTUPOVAT PROTI TOMUTO REŽIMU, řeší ...kdejaké plky z netu ?! Jak magoři...musíte pořád psát nějaké nesmysly.

Jen tak mimochodem, nejen pro páně Bálka, ale i pro další grafomany a české ego-masturbanty s IQ 30: včera 16.11. se oficiálně v Praze pořádala tzv. Výroční konference ASPEN-Institutu !!!

Ale chápu...dle místního dobytka s vysokým egem je pan P.P. debil, jistý Fiala je neschopný...zat o česká ,,vlastenecká" prohnilá chátra - to je jiné kafe, ta je velmi schopná a inteligentní, znalá a vědomá, že ?! Prase by vám závidělo.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře