Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jedna a jedna jsou dvě a ne tři.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

V článku "Invaze začala" (http://www.prvopodstata.com/2016/03/09/invaze-zacala/) bylo mimo jiné napsáno:

... Ta naše bílá, pracující, anticko-židovsko-křesťanská civilizace je sice bezprecedentně nejúspěšnější, nejtvořivější a nejproduktivnější v dějinách lidstva, ale současně je také vzpurná, odbojná a produkuje nadměrné množství samostatně uvažujících, obtížně ovladatelných lidí. Takže nezbývá, než drobná mravenčí práce. Postupné kroky. Rozvrat kultur, oslabení soudržnosti obyvatelstva, likvidace obranyschopnosti států, snižování jejich ekonomického potenciálu, lokální konflikty, a pak občanské války. Na co největší ploše... Tolik z článku.

  • jedna-a-jedna-jsou-dve-a-ne-tri

A pak jsem našel článek, ve kterém se píše, jak se vědci mravenčí prací dopídili k poznání, na základě zkoumání DNA, odkud se evropská kultura vzala. (http://megazine.cz/2016/03/my-evropane-jsme-mozna-opravdu-potomky-bytosti-z-vesmiru/)

Je hodně zajímavé dát si tyto dva články dohromady a podívat se na invazi, které dnes čelíme, z jiného úhlu pohledu. Z úhlu, který ukazuje, že jsme-li rebelové, co používají vlastní rozum a mají za cíl o sobě rozhodovat jen a jen sami - jak se v článku uvádí -, pak je nasnadě, že takové lidi je nutné umravnit anebo ještě lépe, pacifikovat a ukázat jim, kdo je zde pánem a komu je nutné se klanět.

A jak je vidět, za chvíli se možná i klanět budeme. Většina menšině. Někomu, od koho jsme se mohli před cca 600 lety něco naučit. Pak jsme jej ale z Evropy mečem vyhnali. On své poznání již dále nerozvíjel. Zakrněl s myslí zaměřenou na návrat a pomstu.

Ovšem, ty tam jsou vědomosti. Místo nich jen hrubá síla, msta, násilí, znásilňování, roztrhaná těla na tržištích a uřezávání hlav.

Rebely, co narušují chod předem naplánovaných kroků mocných, je nutné zlomit. Ale jak?

Jedině tak, že se využije jejich nejzranitelnějšího místa. A tím je křesťanské milosrdenství. Sociální cítění, morální chování a ev. i etika, která velí pomáhat. Kdysi dávno i oni dostali pomocnou ruku. Bohužel, dnes tolik opovrhovanými Slovany z východu. Nicméně, jen díky nim dnes žijeme v míru a tak trochu i harmonii.

I toto je cesta, jak si podmanit někoho, kdo se jeví jako rebel a má mozek k tomu, aby ho používal pro prospěch svůj a zároveň i jiných, kteří o to mají a projeví zájem.

Jak je vidět, selský rozum, samostatnost v uvažování a myšlení a využití těchto neuvěřitelných darů v každodenní praxi je trnem v oku nejen těm mocným, ale i jejich poskokům, postupně po kavárnách odhalovaných.

Otázkou času je, kdy začneme náš rozum - už ne jako jednotlivci - používat na plné obrátky k tomu, abychom svět změnili podle toho, jak chceme my a ne, jak chtějí ti, co jsou dnes u kormidla a vhánějí nás do spárů nenávistné války proti někomu, kdo nám nic neudělal a ani nic podobného v jeho plánech není a jak doufám nikdy nebude.

Hezký den všem rebelům s vlastním mozkem přeje

V. Suchý

Facebook komentáře