Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Závažný zákon sněmovnou sice neprošel, neziskové LGBT organizace se ale nevzdávají

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě homosexuálům sněmovnou neprošel. LGBT neziskovky se ale nevzdávají a vytvářejí na politiky další tlak. Do protiakce se ale pustily i evropské pro-rodinné organizace, se kterými se zapojujeme do nové kampaně proti uzákonění náhradního mateřství jakožto "fabriky" na výrobu a prodeje dětí.

  • zavazny-zakon-snemovnou-sice-neprosel-neziskove-lgbt-organizace-se-ale-nevzdavaji

Když to nejde dveřmi, protlačíme to komínem. Zhruba tak by se dala popsat snaha LGBT politických neziskových organizací a jejich spřízněných poslanců uzákonit možnost společné pěstounské péče, a to zejména pro homosexuály. Minulý týden poslanecká sněmovna takový návrh těsně zamítla.

Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě nesezdaným osobám či homosexuálům v registrovaném partnerství přišel od poslankyně ANO Karly Šlechtové. Pokud by zákon prošel, legitimizoval by „dva tatínky - např. tátu a taťku“ a dvě matky. Dále by posílil politické neziskové organizace v prosazení Manželství pro všechny - a s ním spojeného otevřeného byznysu s dětmi.

Více informací ZDE

Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě homosexuálům je jen dalším krokem k prosazení náhradního mateřství. Když se uzákoní „otec a otec, matka a matka, otec-žena a matka muž (plus řada dalších kombinací v rámci genderového mainstreamingu a zejména potom u transgender osob), což by zamítnutý zákon legitimizoval, nic by nestálo v cestě adopcím dětí, které odnosí náhradní matka. Skvělý byznys pro reprodukční kliniky a LGBT organizace zprostředkovávající takovéto adopce.

Petici podepsat ZDE

Do boje proti takovým praktiktám se pustila i významná polská organizace „ORDO IURIS - Instytut Na Rzecz Kultury Prawnej“, která nyní oslovuje další evropské prorodinné spolky s novou iniciativou zaměřenou proti uzákonění praxe obchodního náhradního mateřství.

Více informací ZDE

Spolek Tradiční rodina tuto iniciativu samozřejmě podpoří a připojí se k ní. Jakmile bude dokončena finální podoba petice, zajisté se jí ujmeme v rámci České republiky.

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře