Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ZASTAVME FAŠIZACI SPOLEČNOSTI !!!

(v textu jsou odkazy na důležité a autentické videodokumenty)

Zveřejnila Eva Hrindová - Naštvané matky

Z textu: cituji:

"Kdysi mi moje bývalá kamarádka řekla, že už chápe, proč mě cenzurují a nenechají nikde mluvit. Protože bych mohla dost lidí přesvědčit o tom, že mé argumenty mají hlavu a patu.

A stejně tak nám média dnes nesmí a nechtějí ukazovat skutečný život v Rusku, nesmíme slyšet názory obyvatel Ruska, nesmíme slyšet Putinovy projevy bez toho, že by je rozkouskovali a doplnili náležitými komentáři. Uvědomila jsem si to poprvé, když Prima odvysílala film rozhovor Olivera Stonea s prezidentem Putinem. Nejlépe si totiž člověk názor udělá tehdy, když vidí člověka mluvit, reagovat. Ne všechno se dá zahrát.

  • zastavme-fasizaci-spolecnosti
A včera jsem viděla další film. Díky Volnému blogu, který přináší dokumenty a rozhovory ze zahraničních médií. Tentokrát jsem dvě hodiny sledovala film o tom, jak se Krym osamostatnil a svobodně si zvolil připojení k Rusku. Ve filmu mluví obyčejní Krymčané, organizátoři domobrany a místní politici. A taky Putin.
 
Řeknu vám, je bláhové doufat ve vítězství Západu nad Ruskem. Ideologie moci nemůže zvítězit nad lidským odhodláním a vírou. Proto nám nedovolí vidět takové filmy a cenzurují ruská média. Protože by to mohlo lidem docvaknout.
 
Za prvé by viděli tu nespravedlnost, násilí, nacistickou zrůdnost a fanatismus. Všechno to, čemu se lidé na Ukrajině brání. Lynčování všeho, co je ruské - bez ohledu na právo a lidskost. Viděli by pokrytectví Západu, který ve jménu svých zájmů půjde klidně přes mrtvoly a vyžene do prvních linií svých válek ty nejhorší psychopaty a zrůdy, ochotné vraždit a ničit. A pak by také viděli odhodlání obyčejných lidí bránit se a nenechat si vzít svou hrdost a čest.
 
Lidem se lže, jsou uváděni v tak velký omyl, že zůstává rozum stát. Jen tak by se mohlo stát, že lidé vzývají zlo, nevadí jim adorování válečných zločinců toho nejodpornějšího kalibru. Mlčí se o Volyni a o nelidských tradicích ukrajinských válečníků. Mlčí se o tom, že i obyčejní Ukrajinci vzývají vraždící monstra, která zabíjela brutálním způsobem - ne vojáky, ale obyčejné civilisty včetně dětí a těhotných žen. Mlčí se o tom, že podporovatelé takových zrůdností se srocují u nás a nerušeně si pořádají "Bandera" párty a média mlčí, politici mlčí, policie nekoná. Člověk aby se bál zamávat, aby ho nestíhali, na Slovensku zbavili Kotlebu mandátu kvůli číslovce a u nás se mává banderovskými vlajkami na Václaváku a nic.
 
Mají tak zatemněné mozky svou nenávistí vůči Rusku? Jsou tak zfanatizovaní? Co je to s naším národem, když podporuje lidi, jejichž programem je nenávist a fanatismus? Máme prezidenta, jehož přítelem po boku je člověk, který se fotí s rohožkou s Putinem? To jako fakt? To je diplomacie a respekt? Putin má obrovskou podporu a kdož ho veřejně ponižuje, jakoby obyvatelům Ruska naplival do ksichtu. Tak se máme prezentovat? Jako národ fanatických idiotů bez moudrosti a nadhledu?"
 
 
Smutno je mi, smutno a stydím se za své některé spoluobčany.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Nowak 2023-02-28 16:32
Paní Hrindová, ONI, ti co vládnou, jsou totiž přesvědčeni, že vše půjde podle jejich tak dál.Ale zapomněli, že: 1.každý život má začátek a konec (konec cesty života ale nikdo neví,někomu skončí ve 20 letech,jinému později,ale PŘIJDE) a co tam na druhém břehu,...?
2.někdy se může stát, že i tisíciletá říše trvá jen 6 roků a změna politiky může přinést spravedlivou odplatu i zde na Zemi, za jejich života a žalobců bude víc jak dost.
(Uvedu příklad:pan politik Schröder se v Německu stal kancléřem a hned odebral chudým jejich příjmy.A tak se mladý muž v bývalém DDR oběsil, v dopise na rozloučenou stálo, že Schrödet mu snížil podporu,že nemohl ani svým dvěma dětem koupit dárek na vánoce!Tudíž, tento politik má na svých rukou krev lidí.A to Bůh ví a bude soudit,věřte mi!!!!)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře