Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vzhledem k současné situaci, tedy obnovení kontrol na německých hranicích a odvolávání se vlády Německa na dodržování dublinského řízení musí naše vláda a odpovědní ministři učinit kroky, které ochrání zájmy naší země. Hrozí zde nebezpečí z prodlení.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Proč? Ve skutečnosti je obnovení kontrol ze strany Německa vlastně uzavřením německých hranic pro imigranty.

Německo se vrací k základní Dublinské úmluvě z roku 1990, která stanovuje pravidlo, že každá země, v které je uprchlík zachycen, musí s ním ućinit veškerá řízení, včetně azylového.

  • vzhledem-k-soucasne-situaci-tedy-obnoveni-kontrol-na-nemeckych-hranicich-a-odvolavani-se-vlady-nemecka-na-dodrzovani-dublinskeho-rizeni-musi-nase-vlada-a-odpovedni-ministri-ucinit-kroky-ktere-ochrani-zajmy-nasi-zeme-hrozi-zde-nebezpeci-z-prodleni

Pryč je tedy německé sluníčkářství DUBLINSKÉ úmluvy II, která hovoří o tom, že uprchlík může sice požádat o azyl pouze jen jednou, ale v zemi, kterou si sám určí jako zemi vhodnou pro podání žádosti o azyl.

Již tedy není nutný souhlas k nějakými povinným kvótám, stačí, když se prosadí dodržování nezrušených právních dohod a všechny imigranty, které zde máme, si budeme muset ponechat.

To je SKVOSTNÉ ŘEŠENÍ EU, PŘESTO ALE ZÁKONNÉ.

Vzhledem k tomuto dění vznikne kalamitní stav na území našich sousedů. A protože se jistě nepodaří zastavit příliv uprchlíků u zdroje, tak nárazníkovým místem se stane Maďarsko a Rakousko. Vznikne tím běžný deltový jev jako při povodni. Uprchlíci obklopí německé hranice i na našem území. A Německo bude křičet: Česko, dodržujte uzavřené smlouvy a proveďte azylové řizení!

A UŽ JE TADY MÁME KVÓTY NEKVÓTY A NE TISÍCE, MNOHEM VÍCE.

Pochybuji, źe budou všichni vyučeni v technických řemeslech, lékaři anebo třeba středně zdravotnický personál.

PROTO VE VŠÍ UCTĚ ŽÁDÁM TUTO VLÁDU O BEZODKLADNÉ NÁSLEDUJÍCÍ KROKY:

* Okamžité zavedení střežení státní hranice a obnovení hraničních kontrol v inkriminovaných destinacích.

* Zahájení jednání se SYRSKOU vládou o vytvoření leteckého mostu, kterým budou zadržení občané jejich země transportování zpět na území jejich domovského státu, a tak pokračovat i u dalších cizích státních příslušníků .

* Samozřejmostí musí být to, že doprava bude hrazena z našich prostředků.

V rámci humanitární pomoci by náš stát měl z vlastních prostŕedků poskytnout pŕed návratem do vlasti uprchlíků zdravotní péči s ohledem na jejich válečná zranění a zranění způsobené útrapami uprchlického putování. Před návratem do domovské země musí být poskytnuta i materiální pomoc formou oblečeni a hygienické potřeby.

Musíme brát především v úvahu, že už to není o kvótách, je to o lidské řece imigrantů. Není čas. Všichni víme, co dokáže velká voda. Německo postavilo hráz lidské řece a my jsme oblastí vzniku její delty.

Josef Zickler. Předseda politického hnutí Řád národa.

Facebook komentáře