Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva Občanům , Rodinám !

Hodnocení uživatelů:  / 27
NejhoršíNejlepší 

Výzva Občanům , Rodinám !

Víme že máte starosti běžného dne , možná jste v zajetí svých starostí tak , že nesledujete televizi,nečtete noviny ,ba ani nesledujete internetové zpravodajství . Možná že nechcete slyšet špatné zprávy , protože jich slyšíte moc . Ale prosíme Vás o chvilku Vašeho času .Jde o Vaše děti , vnoučata , o Vaši krev , Vaši budoucnost.

Co nás tíží tak , že Vás oslovujeme touto výzvou ?                                                                                                               

Problém se jmenuje Novela branného zákona , a to , co se za ní ve skutečnosti skrývá .

  • vyzva-obcanum-rodinam

Severoatlantická aliance  ( NATO ) , jako nástroj cizích zájmů , chce využít a zneužít  naše             děti .Jsme součástí Aliance , která neváhá v rámci členských závazků , obětovat to nejcennější co     máme, naše děti, naši budoucnost.

             Rozhodli se totiž využít ekonomický a morální úpadek občanů východní Evropy a nejedno-tnost naší společnosti . Nejdříve tzv. Sametová revoluce , následující rozvrat společnosti , rozbití      rodiny , rozprodání tzv. Rodinného stříbra , tj. průmyslu , takřka zlikvidování fungujícího zeměděl - ství ,  a tím zajistit ekonomickou závislost na importu . S tím vším jde ruku v ruce i morální úpadek     společnosti . Výsledkem je necelistvá , nestabilní , bezpáteřní , sobecká , snadno ovladatelná společnost , ženoucí se za penězi a materiálními požitky . Ano jsme její součástí , ať se již nám to líbí , nebo ne . 

Co se skrývá za Novelou branného zákona ?

              Mnoho indicií odhaluje pravou podstatu této tzv. novelizace .Zřejmě z nás a především z našich dětí ,chtějí udělat ovce na porážku . Staneme se beranidlem , pro vstup amerických vojsk do Ruska . Když jsme byli pod nadvládou SSSR , chtěli z nás udělat první linii obrany ,případně první útočnou vlnou , s přeživšími se nepočítalo .Dnes máme být opět první linií ,údajně obrannou , ale       možná více útočnou a postradatelnou . Jistě , jsme geograficky uprostřed Evropy a tím , že se neustále ,díky nezodpovědné politice naši představitelů , musíme připojovat , k tomu či onomu společenství ,místo abychom této strategické polohy využili , budeme neustále v první linii . S nadsáz- kou   lze říci , že si můžeme vybrat ,zda-li budeme oběť , nebo obětováni . Ztráty na naší straně jsou nepodstatné , důležitý je cíl . Tedy , účel světí prostředky . Otcové , synové , matky , dcery se všemi šup na frontu ! Do mlýnku na maso , kterým válka je . Vrhnout je do válečného reje , hájit zájmy cizáků . Američtí a jiní alianční vojáci již umírají dlouho a cíl je v nedohlednu . Společnost ve Spojených státech , se začíná ptát , kdy to skončí a vlastně proč se tak děje . Tady musíme hledat původ tohoto podvodu na naše občany . Podvodu , jenž pro naše politiky by měl mít  hořkou příchuť  čokolády , jménem VLASTIZRADA !

             Proč si ten Někdo , kdo za tím  stojí ,  může myslet , že mu to vyjde a projde ? Navzájem jsme se jeden druhému odcizili , sousedovi na sousedovi nezáleží . Už nepočítáme s tím , že v případě nebezpečí ,by nám soused pomohl . A to , je naše slabina .Nedržíme pohromadě . Lidi vzchopme se , už nám zase teče do bot . Je čas udělat to co chceme MI a ne ONI ! Žijeme ve stále se měnící společnosti a přesto jsou věci co zůstávají stejné . Poctiví občané této země jsou až na druhém místě . Jste unavení ? Vyčerpaní ? Máte pocit prázdnoty ? Západ jsme tzv. nedohnali ,ani po takové době . Ekonomicky i eticky  jsme se  naopak propadli . Jsme skoupení , zaprodaní a zadlužení . Pořád někomu lezeme do zadku .Máme to zapotřebí ? Kde je naše národní hrdost ? To si můžeme vyskakovat jen u fotbalu nebo hokeje ? Kde je Čech , Moravan , Slezan ? Kde je naše síla a odvaha ? Kam se ztratily Láska a Spravedlnost ? Kam se vytratil Selský rozum ? Kdy už přestaneme dělat křečka v kolotoči . To budeme stále hrbit hřbety a usilovněji šlapat do pedálů ?Uvědomme si , kolik ten špás ,bude stát ! Když přitom nejsou peníze na zdravotnictví a na spravedlivý sociální systém ? Nebo nám politici lžou a peníze jen posílají na cizácké konta ? 

              Možná si říkáte ," těm našim mladým vojna prospěje ! Jen se válí u počítačů a roupama neví co by !" Snad ano ,ale proč s výhledem na budoucí obětování ??? A ještě za někoho a něco , co není ku prospěchu naší společnosti ! Ve výsledku může dojít ke zničení naší budoucnosti , zničení našeho národa. Možná si mladí lidé řeknou," nějak se tomu vyhnu , mě se to netýká ." Ale to je omyl !!! Výjimka se má týkat pouze dětí prominentů !!! Jak jinak ,že ?! Už to , samo o sobě , je sprosté  vůči ostatním ! O nějaké dobrovolnosti si můžeme nechat zdát.Dobrovolnost bude provázena sociálně ekonomickým tlakem  a mediální kampaní o síle statného maséra . Vždyť rozhodující je , co přikáží z velení Aliance .

                 Naši synové a dcery mají být obětováni !!! Proč ?!? Proč mají matky proplakat celé dny a noci a otcové zatínat zuby a pěsti v bezmocnosti ? Přestaňme být jako ty ovce jdoucí na porážku ! To jsme se zase nechali uspat ? Jak dlouho bude trvat ,než se postavíme zločinnému jednání hrstky bezcharakterních elitářů ? Jak dlouho , nám budou naši , námi zvolení  politici lhát a zakrývat skutečné pozadí tzv. Novely branného zákona ? Kam až musíme klesnout a co obětovat ,abychom se probudili ? Naši politici ( ostatně ,nedělejme si iluze ,že je to někde jinde , o mnoho lepší ) , za naše peníze , se zpronevěřili svým slibům , a za mrzký cizí peníz , nás klidně obětují .Jich se to netýká , jsou to jen poslušní poskoci v cizích službách . A podstatná připomínka , víte že naše děti mají sloužit a umírat , jen za oblečení a stravu ? Hůř než otroci ve starém Římě !!! To je to , co jsme chtěli v roce 1989 ???   A budeme se ptát !?! To budou nařízené odvody i v ostatních zemích Aliance ? Pokud tam nejsou od dob minulých ,věřím ,že ne . Jejich občané by rázně dali najevo ,že takhle ne !!!  Jsme ještě pořád , jen ta východní Evropa ? Nebo jsme právoplatní a rovnocenní občané EU a rovnocenní partneři v NATO ? Pokud ne , je čas z těchto okovů se vysvobodit a být sami sebou !!! Nenechme se ukolébat tvrzeními politiků , že o nic nejde . Že je to důležité pro naši suverenitu .Tu už nějakou dobu stejně nemáme !

                Nechceme jít do války ,ať již za Američany nebo Rusáky ! A už vůbec ne pro blaho  ,vyžraných a nenažraných prasat u koryt . Nechceme mávat fanglemi , ani ruskými , ani americkými ,při průjezdech nějakých vojenských konvojů . A ještě , proboha živého ,tam tahat naše děti , aby obdivovali stroje na zabíjení . Poučili jsme se z historie ? Nebo se musí opakovat ? Je smutné , že naivita , krátkozrakost a mnohdy i zvědavost nám zastřela mysl. Nechtějme být jako lidé , co zvědavě vyhlížejí blížící se smrtící vlnu Tsunami  !

Jsme pro Mír , pro Přátelství , pro Rodinu , pro Porozumění ,  pro Tvoření .  A co VY ? Máte v tom Jasno ? Ptejte se svých zastupitelů , poslanců , senátorů ! Udělejme s tím něco ,než bude pozdě !!! 

Další informace najdete na internetový stránkách : http://aeronet.cz/news/exkluzivne-americka-utocna-doktrina-steel-rose-je-v-cesku-novela-branneho-je-legislativni-pripravou-k-nucenym-pracim-zen-a-invazi-nato-na-vychod-evropy-pravy-cil-dragounske-jizdy-odhalen

Na Face booku  nás najdete ve skupině ZACHRAŃTE SVÉ DĚTI  .  ŠIŘTE DÁL , PTEJTE SE , HLEDEJTE ! ČAS SE KRÁTÍ !!!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 mirot5@seznam.cz 2015-04-30 18:36
Jsem taky pro Mír , pro Přátelství , pro Rodinu , pro Porozumění , pro Tvoření .ale zastupitel,posl anec,senator to nevyresi.Jsou stejni jako politici.Je treba zmena ve ktere nebude misto pro politika,cirkve ,bankere a elit spolku.Mame zde Vysegratskou 4 tak ten zaklad vyuzit na rozsireni o obranu.Federace Vysegrad uz by bylo tezke obejit nebo zmanipulovat pod jakoukoli zaminkou EU-NATO.Nezapom inelte ze jsme Slovani,a proto se to deje.Pro zapadni svet jsou Slovane nejvetsim nepritelem.Vspo mente na skolu-Svatopluk ovy tri pruty-NEZLOMYS

Facebook komentáře