Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva ANS vládě ČR – vyjádření nesouhlasu s Paktem o migraci a azylu EU.

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Žádáme vládu ČR, aby vyslovila zcela jasný a zřetelný NESOUHLAS s novým Paktem o migraci a azylu EU. Občané ČR jsou takzvaně „zabaveni“ a čelí problémům ve spojitosti s falešnou pandemií koronaviru, ale Evropská komise má jako prioritu rozmístění migrantů.

  • vyzva-ans-vlade-cr-vyjadreni-nesouhlasu-s-paktem-o-migraci-a-azylu-eu

Ve svém projevu, dne 16. září 2020, před Evropským parlamentem uvedla předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen, že budou zrušeny tzv. Dublinské dohody, které nahradí nový evropský migrační systém. Von der Leyen představila nový Pakt o azylu a migraci, jehož předlohou se stal Poziční dokument Expertní rady německých nadací pro integraci a migraci (SVR) - svazu německých politických neziskových organizací. Poziční dokument přijala Evropská komise bez výhrad a bez toho aniž by s ním seznámila poslance Evropského parlamentu.

Hlavními body nového a závazného paktu má být posílení aktivit na moři v rámci „záchrany“ migrantů, nová pravidla pro přerozdělování těchto migrantů do členských států EU, legalizace ilegální migrace a povinné kvóty!    

V mainstreamových médiích je naprosté ticho a z vlády se neozývá na toto téma ani slovo. Je však zřejmé, že česká vláda zradila vlastní obyvatelstvo a za clonou masívní koronavirové propagandy se absolutně nebrání přijímání migrantů na základě povinných kvót EU! Česká vláda dělá EK ústupky a za zády vlastních občanů již rozhodla o přijetí ilegálních imigrantů. Dobrovolně jsme se zavázali přijmout 1500 azylantů. 
 
Víme, že vláda na tuto naší výzvu nebude reagovat – úplně stejně, jako nereaguje na žádné výzvy, stanoviska a požadavky, které jí byly v uplynulých letech zaslány. Přesto považujeme za svoji povinnost takto veřejně vládu vyzvat k vyjádření NESOUHLASU s Paktem o migraci a azylu EU.  
 
V Praze 21. 9. 2020
 
PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Facebook komentáře