Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva Aliance národních sil k 17. listopadu

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Vážení přátelé!

Stojíme na zásadním rozcestí a musíme si vybrat!
Buď půjdeme cestou války a zkázy lidské civilizace anebo cestou míru, prosperity a rozvoje.
Tak zásadní je volba těchto dnů.
Musíme se rychle rozhodnou, co vlastně chtít!
Být stále členy stávající EU a NATO nebo jimi nebýt?

  • vyzva-aliance-narodnich-sil-k-17-listopadu

 

Máme si nechat vnucovat zákony, které totálně ničí naši ekonomiku, sociální prostředí, zdravotnictví, zemědělství i vzdělávání našich dětí?

Máme si nechat vnucovat přijímání nelegálních imigrantů, kteří jsou de facto žoldáci určení ke zničení naší země a placení za to Evropskou unií?

Máme se nechat okupovat vojáky NATO a USA, kteří zde chtějí mít nejen svoje základny, ale chtějí naší zemí projíždět, kdykoliv se jim zlíbí?

Tím vším se totiž stane Česká republika vojenským cílem č. 1 pro všechny země, se kterými je USA a NATO v konfliktu – a nehledě na to, jaký vztah k těmto zemím máme my - obyvatelé České republiky!

Každý z nás máme ohromnou odpovědnost!

Musíme šířením pravdivých informací a důkazů přesvědčit lidi okolo nás, kteří zatím nechtějí nic vidět ani slyšet, anebo nemají odvahu a myslí si, že za ně vše udělá někdo jiný, o tom, že je naprosto nezbytné dávat do podzimních voleb příštího roku při všech příležitostech najevo - a to svými slovy, postoji, činy a hlavně fyzickou přítomností – svůj jasný názor, že NECHCEME politiku, kterou prosazuje současné vláda ČR a většina poslanců a senátorů Parlamentu ČR!

MUSÍME vlastními silami propagovat a šířit informace alternativní politické scény a snažit se o její sjednocení. A pak MUSÍME zvolit touto alternativní politickou scénou navržené kandidáty na poslance!

A musíme dosáhnout alespoň 29 procent, abychom měli váhu v PSP ČR a mohli naše kroky zrealizovat!

Jiná cesta neexistuje!

A NIKDO to za nás neudělá!

Nepomůže nám ČT ani Český rozhlas ani mainstreamová média!

Každý musíme dát k dispozici své vlastní možnosti, čas a schopnosti a šířit pravdu po internetu, na setkáních, demonstracích a na ulicích.

ALE je nás obrovská síla!

Přátelé, každý z nás je důležitý!

A na každém z nás v této době velmi záleží!

Praha, Palackého náměstí, dne 17.11.2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-11-18 08:45
Hezky napsaný článek a naprosto s ním souhlasím. Kéž by se český národ probral a opravdu se postavil na odpor proti cizáckému vměšování do naší země. A vystoupit z teroristické organizace NATO i z EU.

Facebook komentáře