Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Výroba“ vraždících monster je lidské právo?

Tři děti a tři dospělé povraždila příšera v lidské podobě jménem Audrey Haleová na křesťanské škole v Nashvillu. Individuum vyrostlé v roztříštěné době, v rozdělené společnosti, zato od raného věku „informované“ neoliberálním balastem o kravinách, „právu“ na ně, ovšem bez jakékoli odpovědnosti za své činy, si vystřílelo pozornost „světa“.

  • vyroba-vrazdicich-monster-je-lidske-pravo

Svět si prý zvykl, ale který….?

Mediální mainstream se na události pase, jako se oficiálně „hrozí“ a „distancuje“. Zajímavé je, že pobloudilí pisálkové jak za velkou louží, tak i u nás nejsou schopni jednoduchého shrnutí činu zcvokařené vražedkyně, kterou „korektně“ označují mužem nebo přinejlepším transgender osobou. Celá LGBTQ komunita, do níž jisté procento novinářů patří se tváří na oko tragicky, leč v pobloudilém aktivismu za obranu sexuálních úchylek neustávají. V tom je jeden problém. A druhý právě v tom vidění „světa“.

Jak ve svém titulku uvedl rychlý internetový bulvár Seznam Zprávy stala se „Tragédie, na níž si svět zvykl…“. Tak svět…. Svět je prostě svět, naše rodná kulička fičící vesmírem plná hašteřících se dětí tohoto světa. Takový svět ale autorka článku Katka Motyčková na mysli nemá. Lze dohledat množství jejich článků na nejrůznější témata, ale žádný, komentující transgenderní vraždění třeba Egyptě, Číně nebo Venezuele. Nenajdete ani žádný její komentář o transgender blbnutí na Jamajce či Haiti eventuálně v Rusku.

Proč dnes civilizovaný = blbý?

Myslí totiž ten „náš svět“, ten „civilizovaný“, ten plný „lidských práv“, „rozmanitosti“, „inkluze“, ten svět plný průvodních znaků chcípající civilizační kobyly po vzoru starého Říma. Kde také souložil kdekdo s kdekým i kdečím, kde finálně parlamentu šéfoval kůň jménem Incitatus a který úspěšně rozvrátili barbaři jimž stačilo, že věděli cosi o boji s mečem, jenž přísluší chlapům a zachování rodu prostřednictvím žen.

Jestliže římský „svět“ představoval tehdy snad jednu padesátinu planety, ten náš „svět“ s „našim způsobem života“ (totální dekadence) je asi tak sedmina skutečného světa. A s tím si Země taky poradí, až nás historie odešle do zapomenutí a různé civilizace budou na anglosaskou epizodu loupení i křivení podstaty člověka vzpomínat jako na nechutnou epizodu. I s transgender strašidly.

Trans odpor je když….

Za Velkou Louží pěla média tklivou tryznu za zavražděnou ředitelku, školníka, suplentku a tři děti, obdařila je všechny hromadně kladnými vlastnostmi a dojemnými epizodkami z jejich životů a popsala detailně děsivý čin technicky. Nu, ale jakési americké žurnalistické katušky například z organizace zvané „Síť trans odporu“ (TRN) už psaly, že pomatenkyně zřejmě neviděla jiný účinný způsob, jak se zviditelnit.

Tečka. Cože? Ne to není tečka. „Netvrdíme, že jednotlivce známe nebo že máme přístup k jeho vnitřním myšlenkám a pocitům. Ale víme, že život transgenderových lidí je velice těžký a v předcházejících měsících se ještě více zkomplikoval prakticky lavinou antitrans legislativy a veřejným voláním pravicových osobností a politických představitelů po ničem jiném než genocidním vykořenění trans lidí ze společnosti.“ Chápete to? Nikoli černá je černá a vrah je vrah.

Śílená baba se samopalem je vlastně oběť nechápající většiny! V zemi, kde lesby, gayové, transsexuálové a vůbec jacíkoli stoupenci nepřirozeného sexu jsou už minimálně 12 let nejen chráněni proti „zločinům z nenávisti“, ale kde je Nejvyšším soudem USA nařízena i povinnost pro všechny občany podezření na takové činy nahlašovat! Náš vzor? Největší demokracie? Chceme také do pekla skutečně vražedné nenávisti vymytých mozků? Poněvadž ke zcela choré společenské katastrofě už máme jen krůček.

Když jej zabijí, zmizí. Nebo zmizí svět?

Z psychologického hlediska není zas tak velký rozdíl mezi blouznivou vražedkyní z Ameriky a podobně blouznivými vražedkyněmi (s vysokoškolskými tituly!), které jsou momentálně souzeny u nás za vraždu společníka, jenž si přál zemřít. (echo24.cz 28.3.2023. pozn. aut.) A protože jej nechtěly zabít, tak jim vsugeroval myšlenku, že když mu pomohou zemřít, jeho tělo po smrti zmizí.

Ženy (zubařka a pedagožka) obě čekají na soud v pankrácké věznici už od října 2022. V kratičkém záblesku zdravého vědomí se samy po činu udaly na policii, když ani za celou noc po vraždě tělo zabitého nezmizelo. Vlastně není divu, že se i inteligentní bytosti pod vlivem nejšílenějších, ovšem zcela běžných propagand bizarností nakonec regulérně zblázní.

Tak závěrem. „Náš“ svět, který nám předkládají média ve skutečnosti světem není. Svět je větší. A taky zdravější. A my žijeme v té choré malé bublině, která časem praskne a pak teprve se ocitneme ve světě skutečném. Kde černá je černá, bílá, bílá a kde žijí muži a ženy , vychovávají děti. Holky a kluky. Příšery ne. Ale ten normální svět nám do klína nespadne jen tak. Musíme chtít! A musíme se chtít nezbláznit!

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jarda K. 2023-03-30 12:27
Vo svete bolo 11 Imperií, a dnes je tu 12te, USA. Iba Mamelucke trvalo 267 rokov, inak ani jedno neptesiahlo éru 250 rokov! A to sionisticke v USA ma mat 250 rokov v roku 2026, a ja pevne verim ,ze dovtedy zanikne,rozpadn e sa zvnutra, alebo zmizne v nuklearnom finale WW3. Ich finale zacalo 11.septembrom,k ed ich Modra, sionistická lóza Zapadu zorchestrovala aj s inymi,11.septem ber( 9/11) 2001, na podklade Filipinskeho planu " Bojinka", teroristicky čin unesenymi lietadlami, co nebola az tak novinka pre unoscov lietadiel v 70.rokoch 20.storocia. 11.septembrom zacal ich útok proti civilnemu a bezbrannemu obyvateľstvu, ako aj útokom na ich ľudské prava, a utokmi na krajiny ako Afganistan,Irak a retaz krajín potom! Vyuzili aj kolaps ZSSR, ktory bol tiež pracou Modrej a Cervenej lože Zapadu a Vychodu. Tu pochopite preco Modry zidozednář opantal Zapad cez banky a ekonomiku, a Červený/ Rudý židozednáŕ= bolševik, Vychod! Modra( obcas i čierna) je od antiky farba Západu, a Červena( občas i Žltá) je farba Vychodu! Tieto farby si adoptoval Dom Rat-childov, a zriadil si Jednu politickú stranu dvoch farieb vo vtedy mocnej Britskej rísi a jej pobocke, v USA: Modrú Torry stranu a Cervenu Labor Party, a v USA, Modrých Demokratov a Cervenych Republikanov.Te da Jednu stranu ktorú Ratchild vlastni,o dvoch farbach, ako jeho bankovky a mince dvoch stran na jednej bankovka/ minci...Ale tento clánok uz nie je o nich, ale comsi inom, co vladne svetu a židozednáři to ukradli pre seba z antickych cias,a zmonopolizovali pre seba! A tak sme sa narodili do ich sveta otroctva a vesmírnych cyklov života a života po živote...Ale o tom už v clanku ktory ponukam zdarma a bez zaväzkov, môžete ho voľne rozširovať, lebo otvara oci do hĺbky aj za skorumpovanich politikov a kolaborantov! Piste na jaro.jaroslav57@gmail.com Rad dodatocne odpoviem aj na otazky, akehokoľvek druhu...Som v tom cez 40 rokov, ovladam 5 svet.jazykov a bol v 37 krajinach na 5 kontinentoch. Takze viem o com píšem...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře