Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Většina nařízení z Bruselu dnes omezují naše svobody,“ prohlásil Okamura v novoročním poselství

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura blahopřál Čechům k novému roku prostřednictvím videa uveřejněného na sociálních sítích. Vyzval v něm k odmítnutí společné nenávisti, sám se však důrazně vyslovil proti nutnosti povinného očkování a diktátu Bruselu.

  • vetsina-narizeni-z-bruselu-dnes-omezuji-nase-svobody-prohlasil-okamura-v-novorocnim-poselstvi

 

„Nenechme si prosím vnutit vzájemnou nenávist a je jedno, zda jde o nenávist očkovaných k neočkovaným, amerikofilů proti rusofilům, zemanovců proti kavárně a naopak,“ řekl ve svém novoročním poselství Tomio Okamura.

Podle něj „neustálé škatulkování a dělení společnosti, štvaní lidí proti sobě ve jménu ideologií nebo v boji proti nim, je cílená strategie, která elitám pomáhá ovládat masy obyčejných lidí“. Problém vidí v tom, že „se názory nediskutují pomocí faktů, ale pomocí nálepek“.

Do roku 2022 spoluobčanům popřál bezpečí a mír a svobodu a demokracii. Varoval před tím, že stále lidem svobody a demokracie ubývá.

„Stále se potkáváme se zákazy a příkazy, které přímo odporují základním lidských právům, ústavě a zákonům. Povinné očkování policistů, zdravotníků, hasičů a dalších je přitom jen jedním z nich. Vydírání neočkovaných, ta šikana a hrotící se nenávist mi nastoluje otázku, čeho se vláda bojí, když očkovaní mají být očkováním chránění,“ ptá se politik.

Nejde jenom o covid. Podle Okamury „většina nařízení z Bruselu dnes omezuje naše svobody“. Jako příklad uvedl Zelenou dohodu, proti níž se již dříve ohradil prezident Miloš Zeman ve svém vánočním poselství. Připomeňme, že předsedu hnutí SPD pasáž prezidentova vánočního poselství, v níž kritizoval Green Deal Evropské unie, potěšila.
 
„Jsem rád, že také prezident republiky stejně jako SPD říká, že vyřešením zdražování je odstoupení od Green Dealu EU. Pan prezident také řekl, že energetická politika je v pravomoci národních vlád, za vyřešení zdražování je plně odpovědná Fialova vláda, a teď uvidíme, zda bude hájit vláda cizí zájmy Bruselu, nebo se postaví proti Bruselu a bude hájit české občany,“ uvedl šéf Tomio Okamura s tím, že je nutné odstoupit také od obchodování s emisními povolenkami.
 
Ve svém novoročním projevu Okamura tvrdí, že takzvaný Zelený uděl EU „omezuje právo topit nebo jezdit čím chceme“.
 
„Když nám Brusel zakázal rtuťové teploměry, říkat rumu rum, a pomazánkovému máslu říkat pomazánkové máslo, ‚smáli‘ jsme se hlouposti bruselské byrokracie, ale už není, čemu se smát, pokud nám tu šílenci z Evropské unie zastaví výrobu elektřiny a nařídí, abychom jezdili jen na elektřinu,“ uvedl.
Svůj projev předseda SPD uzavřel přáním zdravého rozumu, hodně zdraví a dobré nálady.
 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře