Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Velká Dohoda - Oddělme zrno od plev!

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Raději svobodu s jejím nebezpečím, než klid otroctví.

Prosazení programu o přežití a podnět, prezidentu republiky Milošovi Zemanovi k odvolání Sobotkovy vlády.

Tento program prosazuje základní a životně nejdůležitější zákony, na které následně navazují změny k naší bezpečnosti a ochraně, soběstačnosti, zaměstnanosti, obnova školství, kultury, bezplatné zdravotnictví, odděleni důchodů od státního rozpočtu a další.

  • velka-dohoda-oddelme-zrno-od-plev

 

1. Listinu základních práv a svobod nadřadit Ústavě ČR. Všechny ústavní a následné právní výkonné normy musí byt v souladu s Listinou základních práv a svobod.

2. Zákon O rodině - základem státu je funkční rodina. Nenávratna státní půjčka je poskytována novomanželům, osobní důchodové účty, podpora mezigenerační solidarity, garantovaná penze. Za DŮSTOJNÝ život našich důchodců. Kteří si to již odpracovali a zaslouží.

3. Zákon o občanské bezpečnosti a ochraně státu v případě ohrožení. Aktivní a nepřetržitý zabezpečovací režim kontroly státní hranice a vzdušného prostoru.

4. Zákon o všeobecném, neodvolatelném referendu a s ním související prováděcí ústavní zákon. Každý občan má právo vyvolat referendum. K zahájení referenda je zapotřebí 250.000 originálních podpisů s připojenou platnou adresou trvalého pobytu. Každé navržené referendum má právo na objasnění, na obhájení a vysvětleni předkladatelem ve veřejnoprávních mediích denně v hlavním vysílacím čase. Referenda se mohou zúčastnit pouze občané ČR starší 18 let. Uspořádat referendum o vystoupení z EU, NATO, odmítnutí TTIP.

5. Zákon o regulaci církví, Žádná církev nemá právo vlastnit jakýkoliv nemovitý majetek na území ČR Církev je odloučena od jakékoliv vazby na politiku a státní rozpočet Jsou zakázány jakékoliv projevy islamizace.

6. Zákon o migraci a více občanství. Zpřísnění podmínek pro cizince pro jejich pobyt na území našeho státu, vázané na jejich legální vstup, identifikaci, zdravotní vyšetření s povinností oznámení místa jejich pobytu Občan ČR nesmí být současně občanem jiného státu.

7. Zákon o půdě a podnikání cizinců na území republiky. Cizinec nesmí vlastnit půdu v ČR, půda může být pouze pronajata. Všichni podnikající na území ČR, platí z této činnosti daň v ČR. Cizinec smí na našem území samostatně podnikat pouze za předpokladu, že jednatelem společnosti nebo předsedou představenstva je občan ČR. Jediným kontrolním orgánem je stát.

Kordinátor V.D. :

Pavel Matějka Kosmická 742/11 Praha 149 00 Tel. : 777 815 589

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. EGO nebo Vlast?! Jejich koryta, nebo životy nás všech?!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-09-04 17:20
Ten kalašnikov by byl vhodný a bylo by po plevách.

Facebook komentáře