Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Trump, Putin a Le Pen

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

Vážený pane prezidente USA, vážený pane prezidente Ruské federace,

obrací se na vás Byzantský katolický patriarchát s žádostí o zastání se paní Marine Le Pen, kandidátky na post prezidenta Francie.

  • trump-putin-a-le-pen

 

M. Le Pen nepodporuje genderovou ideologii ani islamizaci ani dekristianizaci ani satanizaci Francie. Tu prosazují globalisté NWO a František s Vatikánem. Zbavení Le Pen poslanecké imunity a její předvolání k soudu je cílevědomé. Jde o justiční zločin. Pokrytecká argumentace uvádí, že na jejích stránkách byla v roce 2015 fotografie amerického novináře, jemuž IS uřízl hlavu. V žádném případě fotografie nebyla použita jako propagace násilí, ale naopak, jako motivace k prevenci proti němu. Kdo má povinnost varovat před zločinem a bojovat proti němu nesmí mlčet, jinak se stává spoluúčastníkem zločinu. Obvinění Le Pen je umělé a načasované právě na předvolební kampaň. Proč nezačali s tímto nesmyslem už v roce 2015?

Vážený pane prezidente USA a vážený pane prezidente RF,

tímto vás oba žádáme, abyste svou morální autoritou zasáhli proti bezpráví páchanému na kandidátce na prezidenta, a tím i na celém francouzském národě. Nám leží na srdci nejenom záchrana křesťanství a jeho obnova, ale i záchrana morálních hodnot, které jsou nyní globalisty NWO systematicky likvidovány, a proto nechtějí dovolit prosazení morálních osobností jako je M. Le Pen.

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 4. 3. 2017

Kopie:

Prezidentům členských států EU

Poslancům Evropského parlamentu

Masmédiím

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-03-06 16:30
Tak vypadá "západní demokracie" umlčet a odstranit ty jenž usilují o dobro národa a odmítají vládnutí korupčních idiotů jako je ve Francii Hollande. Takovou zrůdu si Francie nezaslouží.
#1 jelvl@seznam.cz 2017-03-06 11:14
Naprostý souhlas.!!!

Facebook komentáře