Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ: Výzva Národní demokracie občanům a československým vojákům v záloze

Vážení spoluobčané, obracíme se na Vás v těchto nelehkých časech, kdy v přímém přenosu vidíme zbabělost a vlastizrádnost našich politiků.

Ti – až na výjimky – nejsou schopni závazně odmítnout kvóty pro imigranty, které nám vnucuje nenáviděný Brusel.

A už vůbec jim nedochází, že jediné a možné skutečné řešení je Evropskou unii nadobro opustit, protože podobných národu škodlivých nařízení bude čím dál tím více.

  • tiskove-prohlaseni-vyzva-narodni-demokracie-obcanum-a-ceskoslovenskym-vojakum-v-zaloze

 

Národní demokracie má od svého vzniku jako hlavní bod svého programu vystoupení České republiky z EU.

To, co se ještě před rokem mohlo jevit jako příliš bujná fantazie či hudba vzdálené budoucnosti, nemusí nakonec vůbec trvat tak dlouho.

Temné globální elity urychlují svůj plán na zničení evropských národů a proto i konec Evropské unie bude rychlejší, než jsme čekali. Národy si totiž takové útoky nenechají líbit.

Už minulý týden jsme se v souvislosti s hrozící imigrační vlnou obrátili na vládu s následujícími požadavky, které jsme shrnuli do pěti bodů:

1. Okamžité uzavření státních hranic České republiky;

2. Rozmístění armády České republiky na státních hranicích;

3. Znovuzavedení hraničních kontrol;

4.Vypovězení Schengenské smlouvy;

5. Vypsání referenda o vystoupení ČR z EU.

Jak reagovala vláda? Utnula jakoukoli parlamentní debatu o imigraci a vystoupení ČR z EU. Vláda se nám směje do obličeje, vysmívá se vlastním občanům.

Tato vláda je vlastizrádná a nic dobrého od ní čekat nemůžeme.

Proto jsme se rozhodli konat sami:

1. Ve spolupráci s OKS a dalšími stranami spouštíme masivní petici požadující referendum o vystoupení ČR z EU. Když společnými silami shromáždíme 250 tisíc podpisů, otevírá se k takovému referendum cesta.

Národní demokracie je připravena jednat s dalšími stranami a subjekty, které rovněž za tímto či podobným účelem shánějí podpisy a iniciovat jednu celonárodní petici. Dnes je k tomu nejpříhodnější doba, využijme ji.

2. Obracíme se na československé vojáky v záloze, od kterých jedině můžeme čekat ochotu bránit naši zemi, bránit náš domov před uprchlíky. Vím, že důvod, pro který tato iniciativa vznikla, byl poněkud odlišný, ale ti, kteří plánovali a plánují válku proti Rusku, jsou ti samí, kteří plánují rozvrátit starobylé evropské národy hordami z Afriky.

Národní demokracie jako politická strana nemůže vytvářet ozbrojené oddíly domobrany, ale vyzývá ty, kteří ochotu bránit zemi už deklarovali, aby tak učinili i v souvislosti s chystanou vlnou uprchlíků.

3. Slíbili jsme, že budeme za naše požadavky demonstrovat. Národní demokracie proto zve všechny občany na 1. tábor lidu – DEMONSTRACI proti imigraci, proti kvótám a za vystoupení z EU, která se koná 1. července 2015 od 17:00 hod. na Václavském náměstí v Praze. Na místě bude k podpisu petice za vyhlášení referenda o vystoupení z EU. Akci podporují spojené politické síly České republiky. Strany, hnutí a spolky stále přibývají, jejich seznam bude v nejbližších dnech zveřejněn.

Cizí nechceme, naše nedáme!

Předsednictvo Národní demokracie

www.narodnidemokracie.cz

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře