Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SVOJI VLAST A NÁMI ZVOLENÉHO PREZIDENTA UBRÁNÍME!

Hodnocení uživatelů:  / 19
NejhoršíNejlepší 

Prohlášení Aliance národních sil k 28. říjnu 2016

Přijďme všichni v tento den na Václavské náměstí ve 14 hodin k soše sv. Václava a ukažme svojí přítomností naši sílu. Dokažme, že nedopustíme, aby škůdci našeho národa provedli v NAŠÍ VLASTI dne 28. října 2016 jakýsi „Majdan“! Je třeba jasně ukázat sílu národa. Už není čas na něco čekat. Nikdo za nás nic nerozhodne, musíme se rozhodnout sami. Mediální bajka o „strýčkovi z Kanady“ je trapný důvod k státnímu puči, který sledují tzv. elity.

  • svoji-vlast-a-nami-zvoleneho-prezidenta-ubranime

 

Jsme Češi, Moravané a Slované! Braňme naši zemi pro naše děti a vnuky. Braňme ji čestně, důstojně a mužně! Nedopusťme, aby se opakovaly chyby minulosti. Dokažme, že jsme hrdý a svobodný národ, který si o své budoucnosti dokáže rozhodovat sám.

V Praze dne 26. 10. 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 Nova.A@seznam.cz 2016-10-30 10:02
Ubráníte za pomoci Ruska a Číny a vrátíme se zpět do totality, fuj.......
#4 Bus Bělojar 2016-10-28 10:13
Pravda zvítězí-takže za Zemana! A parta židů v čele s Krausem jsou k smíchu. Doporučuji všem rozumným lidem nechodit do divadel. Vždyť ty klauni nejsou ani směšní,to jsou přímo tragédi a dělají si z vás jen "prdel". Přestaňme všichni sledovat jejich kejkle(divadlo, film) a bude po nich,je to prosté. VYZÍVÁM NÁROD-STOP HERCůM A KOMEDIANTůM-je fajn,že vyškatulkovali sami,jen si pamatujme jména zrádců.
#3 Patrik Semecký 2016-10-28 00:43
Naléhavě žádám, aby tuto vlastreneckou výzvu všichni ihned pověsili na WEB diskuze všech možných portálů ! Národ není informován a čeká na tuto výzvu ! Já bohužel prozatím nemohu, neb cenzor "demokratických PL" mne odřízl ! Čím vícekrát se tam objeví tím víckrát se to dostane k příjemcům ! Toto je totiž parlamentní puč, kterému musíme zabránit !
A k informaci přidávám iskvělý odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=snZ5dyJySc0&feature=youtu.be
#2 danpoisel@seznam.cz 2016-10-27 19:07
Ano, stojím za svým prezidentem/Ne, nestojím za svým prezidentem.

Tohle jsou jediné možné teze. Vyjádření: Není to můj prezident, já ho nevolil (šíří se to médii), je známka poruchy a nevyzrálosti. Prezident Zeman je totiž prezidentem i těch, kteří ho nevolili a popírání této zkutečnosti znamená, že "demokracie" v našich končinách opravdu nemá místo v žádné podobě a pak tedy převezměme model kmenových svazů z Afghanistánu.

Za mě: Stojím si za svým prezidentem!!!
Daniel Poisel
#1 damirr@volny.cz 2016-10-27 18:06
Je na čase aby český národ povstal a tu "elitu" kavárenských povalečů vypráskal bejčákem a vyhnal od koryt.

Facebook komentáře