Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stop vládě!

stop-vlade

STOP VLÁDĚ.

KSČM připravuje protivládní protestní shromáždění, které se uskuteční v sobotu 18. června od 15 hodin na Václavském náměstí v Praze. „Protest je namířen proti současnému drastickému zdražování, nárůstu chudoby, poklesu reálných mezd i proti neschopnosti a neochotě stávající vlády tento stav jakkoliv řešit,“ uvedl místopředseda KSČM Milan Krajča. Demonstrace je reakcí na zdražování potravin, energií a pohonných hmot, pokles reálné výše mezd kvůli nejvyšší inflaci v historii samostatné České republiky a na propad životní úrovně naprosté většiny občanů. 

Na demonstraci promluví kromě předsedkyně KSČM Kateřiny Konečné a prezidentského kandidáta Josefa Skály také členové odborů a představitelé dalších protestních iniciativ. Zároveň zde budou představeny konkrétní návrhy na řešení aktuální situace jako je zavedení nulové DPH na základní potraviny a služby, zastropování cen pohonných hmot a energií, převzetí plné kontroly státem nad výrobou a distribucí elektřiny a nad nákupem, skladováním a distribucí plynu, zavedení regulace nájemného, zvýšení mezd a důchodů, prosazení progresivního zdanění, zavedení miliardářské daně a ukončení každoročního vyvádění stovek miliard korun z naší země.

stop-vlade
stop-vlade

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2022-06-18 16:27
Zahoďmě nevraživost, začněme spolupracovat. Přátelé, vlastenci a lidé s lidskou psychikou - letos se lámou dějiny, tak to nepokažme a táhněme za jeden provaz! Tato vláda je loutková sloužící NWO a Chazarské mafii.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře