Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Soud s národními demokraty už brzy

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Představitelé Národní demokracie, předseda Adam B. Bartoš a bývalý místopředseda Ladislav Zemánek, půjdou k soudu. Podle státního zástupce hanobili židovskou komunitu a podněcovali k rasové nenávisti. Hrozí jim 3 roky za mřížemi.

Jihlavský státní zástupce Mgr. Ivo Novák podal k okresnímu soudu v Jihlavě obžalobu 8. března 2016. Novák se tak rozhodl na základě dosti pochybného znaleckého posudku vypracovaného Josefem Zouharem. Připomínáme, že Bartoš a Zemánek jménem strany u příležitosti výročí vraždy Anežky Hrůzové, za niž byl opakovanbě odsouzen Žid Leopold Hilsner, konstatovali v Polné u Jihlavy následující:„Na tomto místě byla o Velikonocích 1899 brutálně zavražděna nevinná dívka Anežka Hrůzová. Její smrt český národ semkla a s naléhavostí mu ukázala nutnost řešení židovské otázky. Židovská otázka nebyla dosud uspokojivě vyřešena.“ Za prosté konstatování faktu se ale dočkali štvanice nejen mediální.

  • soud-s-narodnimi-demokraty-uz-brzy

Státní zástupce Novák vyšel vstříc trestnímu oznámení brněnského radního Bc. Michala Doležela, nechvalně známého havlistického aktivisty, a přitakal jeho nehoráznému a dehonestujícímu prohlášení, jež učinil už 10. dubna loňského roku ve vysílání ČT, kdy představitele Národní demokracie obvinil, že vybízejí k „holocaustu“ a „masovému vyvražďování Židů“. Pánové Doležel, Novák i Zouhar buď nevědomky, nebo účelově ztotožnili „řešení židovské otázky“ s „konečným řešením židovské otázky“, a tak mohou Bartoše se Zemánkem obviňovat z nacistické rétoriky.

Nechce se věřit, že by se tak diletantské chyby dopustili omylem. Spíše se zdá, že jde o politicky motivované jednání namířené proti objektivně posilující opozici s cílem jejího zastrašení a potlačení. Je s podivem, že od března 2015, kdy k údajným trestným činům došlo, se policie rozhodla národní demokraty obvinit až v listopadu a tuto skutečnost jim sdělit doslova pár dní před Štědrým dnem. Je pravděpodobné, že obvinění si vynutily určité zainteresované skupiny buď z politického prostředí, anebo z kruhů silné židovské lobby. Zdaleka by za dobu existence strany nešlo o první případ.

V České republice se schyluje k politickému procesu. Liberálně demokratický režim tak pomalu odhaluje svou skutečnou povahu. Za tresty pro vlastence se však dočká zasloužené odplaty.

Národní demokracie

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-03-14 17:55
Něco podobného zažil i pan Stwora ze "Zvědavce" za publikaci převzatého článku o holokaustu. Nejsem rasista, ale z toho jak se někteří židé chovají je mi na zvracení. A nejen židé, ale i někteří státní zástupci. Měli by se stydět. "Běda kritizovat židy". Jakým právem odsuzují ty, kdož je kritizují a právem. A pak se nesmíme divit, když roste vlna protestů vůči židovstvu, vždyť sami židé proti sobě popuzují svým jednáním ostatní národ.

Facebook komentáře