Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

SNČR: Matějka: Vzkaz knězi Halíkovi

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Matějka: „Dnes tu mám něco pro kněze Tomáše Halíka. Pokud existuje převlečené zlo, tak pro mě osobně jste jeho příkladem.

Cituji jednu z vašich aktuálních úvah:

„Naše země není naše, Hospodinova je země a vše, co je na ní, my všichni, jsme zde jen cizinci a přistěhovalci, říká jasně Písmo. Evropa vždy byla, je, a ještě více bude kulturně, etnicky a nábožensky pluralitní, tento vývoj nezastaví žádné zdi a ostnaté dráty. Musíme se naučit žít spolu.“ Konec vaší citace.

  • sncr-matejka-vzkaz-knezi-halikovi

 

Mýlíte se pane Halíku. Česká republika není průtokovým ohřívačem nesourodých kultur a nikdy se jím nesmí stát. Tato země je naše. Všechna ta krásná města, ty vesnice, jsou Čechů, Moravanů a Slezanů. Ta cedule tady za mnou tu není jenom tak. Narodili jsme se tady a rozhodně nejsme ve vlastní zemi cizinci.

Každý člověk, který slušně požádá o přijetí a bude pro nás výhodné ho přijmout, musí bezvýhradně respektovat naši kulturu, etnicitu a naše pravidla. Pokud to jako host neudělá, musí odejít. Nemusíme se učit žít spolu, to hosté se musí naučit žít s námi.

Tuto zemi ubránili naši předci před nacisty. Ubránili ji před komunisty. Stálo to hodně mrtvých lidí a zničených rodin a životů. Je naší povinností ji ubránit před falešnými spasiteli, jako jste vy, a předat ji dalším generacím v co nejlepší kondici. Víte, možná to zní pateticky a možná se to nehodí do této doby, ale já tuhle svojí zemi opravdu miluju.“

František Matějka
předseda Strany nezávislosti České republiky

zdroj:https://www.facebook.com/StranaNezavislostiCR/videos/1447881055313693/UzpfSTEwMDAwMDAwMzc0MDMxNDoyMzMxNjY3ODA2ODQzMzIx/

Facebook komentáře