Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

„Šibeniční termín – Komu zvoní hrana? Tobě!“

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

http://narodnidemokracie.cz/sibenicni-termin-aneb-komu-zvoni-hrana-tobe/


Dne 1. 7. 2015 proběhla na Václavském náměstí demonstrace proti pokrytecké a národ devastující politice současné vlády, počítaje v to i vlády předchozí. Někteří z demonstrantů přinesli šibenice jakožto alegorické vyjádření, že se současná vláda dopouští z mnoha hledisek kriminálních činů.

 

Právě šibenice a provaz v ruce předsedy Národní demokracie vyvolalo ostrou reakci politiků, kteří tu více a tu méně participují na procesech vedoucích naši vlast, tedy naše děti a vnuky, do velmi truchlivé budoucnosti. Mnohokrát zaznělo jméno premiéra Bohuslava Sobotky, který je před zákonem odpovědným za politiku celé vlády a důsledky vládních rozhodnutí. Vzniklo prý veliké pohoršení, protože do demokracie šibenice nepatří a máme vést kultivovanou diskusi.

  • sibenicni-termin-komu-zvoni-hrana-tobe
  • sibenicni-termin-komu-zvoni-hrana-tobe
  • sibenicni-termin-komu-zvoni-hrana-tobe
  • sibenicni-termin-komu-zvoni-hrana-tobe

 Jakou diskusi? Léta mnozí upozorňují, že multikulturní vize havloidních kavárenských povalečů infiltrovaných do parlamentních stran jednoho dne zničí zemi a jejich počínání nás přivede k občanské válce o přežití. Bylo vzneseno stovky argumentů a doloženo příklady ze zahraničí, kde multikulturní proces probíhá na plné obrátky, přičemž vše začalo jen náborem pracovních sil z kulturně a nábožensky zcela odlišných zemí. A vida, tehdy byli tito proroci nazýváni rasisty, xenofoby, neonacisty a odpadem liberální demokracie.

Copak kdy nějaká „demokratická“ vláda vedla s občanem skutečnou diskusi o revolučních axiomech multikulturalismu a obecně šílené politiky EU? Nikdy! Občané je nezajímali a nezajímají, tudíž dojednali, že dobrovolně přijmeme uprchlíky, kteří vygenerují problémy, o kterých již leccos vědí švédské ženy a dívky. Navíc imigranti nebudou ubytovaní kdesi v okolí Prahy, ale v regionech s největší nezaměstnaností, jako je Severomoravský kraj (Vyšní Lhoty). A kdo bude platit všechny náklady? Zase daňový poplatník! Vláda současná i ty minulé jednaly a jednají proti zájmům vlastních občanů a nepřátelsky vůči příznivé budoucnosti našich žen, dětí a vnuků. Riskují pro své momentální hmotné zájmy a pro své bludné vize životy spoluobčanů.

Když někdo takto koná, čím se stává? Ano, stává se vlastizrádcem! Kdysi se jim říkalo zemští škůdci. A jak se tehdy s lidmi tohoto typu zacházelo? Byli obžalováni, souzeni, a pokud byli uznáni vinnými, tak byl vykonán hrdelní trest. Hrdelní proto, že svým počínáním ohrožovali vlastní lid. Nikdo netvrdí, že zde někdo hodlá zavést praktiky divokého západu, ale je velmi užitečné, aby si politické elity uvědomily, že svým počínáním ohrožují životy těch, kteří je, bohužel, vynesli do funkcí. Nic víc a nic méně tahle šibeniční symbolika neznamená. Až zde budou hořet auta, až dojde k nespočtu znásilnění a vražd jako ve Švédsku, kdo z těchto hlupáků z vládních institucí přijme za to zodpovědnost? Nikdo! Před pozůstalými jen pokrčí rameny a vysloví něco ve smyslu – víte, my jsme mysleli, že vybudujeme multikulturní ráj a …..blá, blá, blá. To víte, když se kácí les, lítají třísky… Máte smůlu, vaše dcera, vnučka či manželka byla zrovna tou třískou…..život jde dál, občane.

Facebook komentáře