Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

"Senioři se přizpůsobí, narodili se za války"

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 


  • duchodci_2
  • bida2
"Senioři se přizpůsobí, narodili se za války". tento výrok vstoupí do historie. Tímto výrokem, který tato "vzdělaná" plezmera vyslovila, si podřízla svou existenční větev. Až se jí její pacienti zeptají, zda se také mají přizpůsobit, třebaže nezažili válku, ale bojují o své zdraví, asi nebude mít pro ně odpověď. Ostatně, senioři se budou muset přizpůsobit.

 

V dnešní době jim nic jiného nezbývá. Nemám tušení, kolik seniorů, kteří zažili válku ještě žije, ale rozhodně nejsou v pozici, kdy by mohli bránit svá základní lidská práva se zbraní v ruce. "Senioři se přizpůsobí, narodili se za války". Stejně tak může jiný aparátčík prohlásit; "Děti předškolního věku se přizpůsobí životním podmínkám, které my, aparátčíci stanovíme".

Aparátčíky jsme nezvolili na to, aby vládli, ale aby naši republiku řídili. K tomu jim voliči prostřednictvím voleb vložili do rukou svou důvěru a autoritu. Oni však se opojili mocí a místo řízení země jí začali vládnout. Vládnout ve svůj osobní prospěch. Výrok; "Senioři se přizpůsobí, narodili se za války", nelze označit jinak, než jako projev fašismu.

Postoj aparátčíků, vůči seniorům, lidem dlouhodobě nemocným, zdravotně postiženým, matkám samoživitelkám, není nic jiného, než projev fašismu. Dvaadvacet let se pohybují ve vysoké politice jedni a ti samí aparátčíci. Jen si každé čtyři roky vymění "židle". Stejné, jako za režimu od dob normalizace. Ne cinkat klíčema, ne demonstrovat, ale vyhnat je. Demonstrací lidé vyjadřují svou vůli a nespokojenost se systémem a pokud se jí aparátčíci vysmívají a znevažují(zejména Kalousek a Nečas), nastal čas vyhnat je.

 

zdroj:http://ers.blog.cz/

Facebook komentáře