Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Rozhodnutí Andreje Babiše řídit resort spravedlnosti dokazuje nedostatek kompetentních a loajálních osob v hnutí ANO

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Komentář předsedy Pirátů Ivana Bartoše
Rozhodnutí Andreje Babiše řídit resort spravedlnosti dokazuje nedostatek kompetentních a loajálních osob v hnutí ANO

Praha, 9. července 2018 - Na naprostou nekompetentnost Taťány Malé jsme s Piráty upozorňovali od chvíle, kdy se začalo o jejím nasazení na Ministerstvo spravedlnosti ČR spekulovat. Nešlo jen o fakt, že opisovala hned ve dvou diplomových pracích. Důvodem pro její nejmenování do ministerského křesla měl být i jasný střet zájmů v podobě aktivit jejího manžela, který poskytuje drobné půjčky a zároveň vede insolvenční firmu.

  • rozhodnuti-andreje-babise-ridit-resort-spravedlnosti-dokazuje-nedostatek-kompetentnich-a-loajalnich-osob-v-hnuti-ano

Nepopíratelnou indicií dokazující věrnost Malé premiérovi pak bylo její legendární vyjádření, v němž navrhla, aby se soud zabýval dotačním případem Andreje Babiše až po dalších volbách.

Rozhodnutí premiéra Andreje Babiše převzít Ministerstvo spravedlnosti ČR dokazuje deficit a především odliv kompetentních a kvalitních osob schopných řídit vysoké posty ve státní správě, kteří by byli Andreji Babišovi loajální. Neschopnost sestavit kvalitní ministerský tým, čelit dosazování kandidátů do vlády prezidentem Zemanem a především pakt s komunisty, kteří díky premiérovi Babišovi přichází opět k moci, pak ukazuje i na manažerskou neschopnost a selhání samotného trestně stíhaného ministerského předsedy.

--

Karolína Sadílková
PR Manager a kontakt pro média

Facebook komentáře