Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

QocourkOFF©

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Byla jednou jedna vesnica, kde všichni žili štastně a spokojeně. Osvícen starosta, povolil pěstování a prodávání léčivého Qonopí © na jejich území.

  • qocourkoff

Ve vesnici žilo 100 lidiček. 9 z nich založilo Qonopné zemědělské družstvo /QZD/©.

Byl otevřel Qonopný konzum /QK/©. Sepsal se Qontrakt /Q/©. A dle platné legislativy každý obyvatel vesnice pověřil QZD vypěstováním 5 kytek Qonopí.

2x ročně proběhla sklizeň. Ano, u nás na Moravě na sluníčku samonakvétací Qonopí© zvládne dozrát dvakrát za rok. Byli to šikovní pěstitelé a v průměru to bylo 200 g na kytce, tedy 1 kg na obyvatele dvakrát za rok. 1 kg se prodalo v QK a 1 kg se použilo na léčení všemožných neduhů, jako léčivé Qonopí©. Co zbylo použili na papír, stavební materiál, olej atd

V QK bylo tedy k dispozici 100 kg na 100 obyvatel za rok. V Amsterdamu (Holandsko) lze 1 gram legálně koupit dle kvality za 10-15 Euro. V Kodani (Dánsko) lze ve čtvrti Kristiánia legálně 1 g koupit dle kvality 15-20 Euro. V Praze nebo Brně pokoutně 1 g dle kvality 8-10 Euro.

Jednoduché počty a vyhláška v naší vesnici stanovili maximální cenu Qonopí© na 4 -5 Euro!
Výnos tedy po prodeji turistům a přespolním tvořil každému příjemný měsíční příjem 10 -12 tis Kč .
(Po podepsání Qontraktu tak každý obyvatel obdržel za 1 kg cca. 4000 – 5000 Euro. (100-120 tis. Kč).

Bez práce, bez stresu, bez újmy na zdraví. Dost času na rodinu, koníčky a zahradu.

Když revoluce, tak Qonopná.

Stop War, Grow Hemp.

PawliQ©

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jakub 2014-12-12 15:36
Qonopí otupuje bdělost, dělá z lidí lenochy a hlavně - moc se ho nenajíš. To raději budu pěstovat bramqory a prasqata a budu mít na sezónu o jídlo postaráno. Ale pokud se chceš najíst i bez práce, prostuduj si slovo Boží, kde Kristus praví něco v tom smyslu: "Hleďte na ptactvo na obloze, na divokou zvěř, ta taky nestřádá pod polštář, nepracuje a nehromadí zásoby a přece se o ni Pán postará." Čímž chci říct, že možná nám chybí jen odvaha žít své životy jinak - odvážně a s vírou, i když bychom asi našim jistotám museli dát vale.

Facebook komentáře