Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prorocké slovo pro Ukrajinu

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

„Podobně jako oni i Sodoma, Gomora a okolní města se oddaly smilstvu, propadly zvrhlosti, a jsou nám výstražným příkladem trestu věčného ohně.“ (Jud 7)

Hospodin řekl: „Předložil jsem ti život i smrt, požehnání i zlořečení; vyvol si tedy život.“ (Dt 30,19)

Vážení představitelé křesťanských církví, biskupové, kněží, mniši i ostatní křesťané a občané dobré vůle!

  • prorocke-slovo-pro-ukrajinu

 

Dne 21. 10. 2016 byl tzv. expertní radou (LGBT) při Parlamentu Ukrajiny prosazen návrh zákona o tzv. civilním partnerství, neboli o uzavírání manželství homosexuálů. Bůh dnes skrze nás vybízí každého upřímného Ukrajince: Nebuď lhostejný k sebevražednému programu, do kterého tento návrh zákona patří! My, biskupové Byzantského katolického patriarchátu (BKP), jsme byli do roku 2015 na Ukrajině. Známe ukrajinskou mentalitu a milujeme ukrajinský národ. Chceme jeho dobro časné i věčné!

Návrh zákon o tzv. civilním partnerství byl touto tzv. expertní radou LGBT předán na Ministerstvo spravedlnosti Ukrajiny k provedení tzv. analýzy a následně ke schválení v Parlamentu. Co se týče odborné analýzy, připomínáme, že do roku 1992 Světová zdravotnická organizace (WHO) evidovala homosexualitu v seznamu psychických chorob. Z ideologických důvodů byla z tohoto seznamu vyškrtnuta; faktem ale je, že homosexualita zůstává psychickou chorobou! Pokud analýza na Ministerstvu spravedlnosti není prováděna pod tlakem politické nebo finanční korupce, musí vycházet z tohoto objektivního faktu. Dále by tato expertíza, má-li splňovat kritéria odbornosti, měla obsahovat statistiky vlivu homosexualismu na společnost. Co se týče šíření nemocí, například jen v Americe, 70 % šiřitelů AIDS jsou homosexuálové. Závažné infekční choroby, jako hepatitida B, jsou rovněž z 80 % šířeny homosexuály. Ohledně zločinnosti statistiky ukazují, že v cele smrti v Americe více než 50 % odsouzených jsou lesby. 50 % vražd v New Yorku páchají homosexuálové. V Los Angeles bylo 30 000 dětí zneužito homosexuály. A tato statistika je ještě z konce minulého století, nyní je procento šíření nemocí a zločinnosti daleko vyšší. Tedy po odborné analýze by měl Parlament Ukrajiny návrh zákona jednoznačně zamítnout! Pokud se ale národ nebude dožadovat, aby byla spravedlnost a pravda prosazena, bude tento podvodný, zločinný a sebevražedný zákon prosazen!

Prezidentovi jedné z afrických zemí dala EU jako podmínku ekonomické pomoci uzákonění homosexualismu. Odpověděl: „Raději budeme jíst trávu, než bychom měli tuto zvrácenost ke vlastnímu sebezničení uzákonit.“

Dnes je ze zkušenosti z EU naprosto jasné, že schválením manželství homosexuálů to nekončí. Následují zákony o adopci dětí homosexuály, zákony na kradení dětí milujícím rodičům, aby pak mohly být dávány homosexuálům, zákony na legalizaci narkotik, zákony na trestání xenofobie k prosazení multikultury a kvót k přijímání tzv. uprchlíků. Za každého nepřijatého muslima musí daný stát v EU zaplatit 250 000 euro.

Dnes probíhá boj, jehož cílem je zabití duše ukrajinského národa, která je křesťanská. Pod pozitivními pojmy bude pak i na Ukrajině následovat uzákonění eutanázie, odnímání lidských orgánů, čipizace – zatím jsou v EU čipováni psy a jiná zvířata. Ve Švédsku už je podmínkou vstupu na některé vysoké školy čipizace studentů na ruku. To vše jsou zločinné zákony, které se do jednotlivých národů prosazují pod sankcemi. Z národů se stávají neokolonie globalistů NWO. K této sebevraždě pomáhají místní zrádci, kterými jsou tzv. „dobročinné“ fondy a neziskové organizace, které jsou financovány ze Západu. Rovněž jsou intenzivně prosazovány zednářské organizace a jejich předstupně, jako například Rotary a Lions klub, a stejně tak i zednářům skrytě podřízené řády – Řád Stanislava, Michaela, Registrovaní kozáci, a kard. Huzarem spolu se Ševčukem prosazovaní Kolumbových rytířů. Tito oklamaní lidé kopou za americké dolary hrob vlastnímu národu a mnohdy si toho ani nejsou vědomi.

Co teď mají Ukrajinci dělat? Manifestace za záchranu rodiny! Ale s konkrétním požadavkem – nedovolit uzákonění tzv. civilního partnerství! Ať výsledkem každé manifestace je podpisová petice

proti návrhu zákona o civilním partnerství, která bude zaslaná ministrovi spravedlnosti a její kopie předsedovi Parlamentu.

Na prosazení majdánu měli téměř všichni kněží UHKC osobní účast mobilizováním svých farností. Kéž nyní, ještě s daleko větší horlivostí a obětavostí, organizují záchranné manifestace s peticemi.

Závěr:

V této situaci se za záchranu národa musí postavit každý křesťan, každý kněz a každý biskup! Pokud křesťané a jejich pastýři zůstanou pasivní, hlavní vina za sebezničení ukrajinského národa dopadne na ně!

Vaši milující

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

a biskupové

+ Metoděj, sekretář BKP

+ Timotej, sekretář BKP

+ Samuel, mluvčí BKP

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 6. 11. 2016

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2016-11-11 12:16
Dobrý článek. Zvrácenost ničí celou Evropu a postupně celý svět zanikne, pokud si lidstvo neuvědomí, že touto zvrácenosti spějeme k zániku. Římskokatolická církev už je celá v područí satanistů a ze všech sil se snaží rozkrást co nejvíce majetku ze všech zemí. To už není církev, ale mafie lhářů a zlodějů.

Facebook komentáře