Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prohlášení Národní demokracie k vyslání českých vojáků do Pobaltí

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie odsuzuje vyslání 290 vojáků Armády České republiky do Litvy, které ve středu schválil na návrh ministra obrany Parlament České republiky. Argument, že přítomnost vojáků NATO má vést k odstrašení Ruska, je směšný, protože Rusko nijak neohrožuje okolní země (natož Českou republiku), je to naopak agresivní vojenský pakt NATO, který všude, kde může, staví své základny a nasazuje své vojáky těsně k ruské hranici ve snaze vyprovokovat tuto zemi ke konfliktu. Připomínáme, že po rozpuštění Varšavské smlouvy v roce 1991 byl ze strany Západu Rusku dán slib, že se NATO nebude rozšiřovat ve střední a východní Evropě a přibližovat se k jeho hranicím, ve skutečnosti vidíme naprosté obklíčení Ruska členskými zeměmi NATO a jeho neustále rozšiřování do celkem 13 států po roce 1989, nejnověji o Černou Horu.

  • prohlaseni-narodni-demokracie-k-vyslani-ceskych-vojaku-do-pobalti

 

Národní demokracie odmítá, aby se čeští vojáci podíleli na takovém provokování Ruska, které je naším bratrským slovanským národem a aby sloužili americkým zájmům. Považuje zároveň za skandální, že čeští vojáci budou v Pobaltí sloužit pod německým velením.
Armáda České republiky má podle programu Národní demokracie sloužit toliko obraně naší vlasti a podobnou tezi prosazuje i strana ROZUMNÍ – stop migraci a diktátu EU – peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým…, kterou Národní demokracie spolu s dalšími vlasteneckými stranami podporuje a na jejíž kandidátce budou představitelé a členové Národní demokracie v letošních parlamentních volbách kandidovat.
 
předsednictvo Národní demokracie, 13. července 2017

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-07-16 09:30
Zřejmě máme v parlamentu většinu vlastizrádců a tím také zároveň zločinců. Kde se berou takoví lidé? Kdo je volil a proč? Zahráváme si s "válečnou hrou", ovšem v té nebudou vítězové a pouze poražení a to všichni. Dokáží poslanci snad přemýšlet? Asi ne, jinak by nesouhlasili s vysláním i toho mála do Litvy.

Facebook komentáře