Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k nadcházejícímu pochodu za zvířata

Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyjadřuje podporu pochodu za zvířata, který se bude konat v sobotu 28. srpna v Praze.

Akce navazuje na dřívější pochody Veggie Parade (2009-2018) a na The Official Animal Rights March (2019), který byl se svými 1 700 účastníky největší akcí za zvířata v českých dějinách. The Official Animal Rights March je každoroční pochod za práva zvířat, pořádaný současně v mnoha městech po celém světě.

Byl založen v roce 2016 britskou organizací Surge, která se zabývá zvířaty a jejich právy. Cílem pochodu je sjednotit komunitu lidí, kterým není lhostejný osud zvířat, a inspirovat další k aktivnímu hájení zvířecích práv.

V roce 2018 se v 25 městech po celém světě spojilo více než 28 000 návštěvníků, kteří požadovali ukončení veškerého utrpení zvířat. Londýn překonal více než 10 000 účastníků, což je nárůst o 400% oproti prvnímu pochodu v roce 2016. V roce 2019 se poprvé připojila také Praha.

  • prohlaseni-dsz-za-prava-zvirat-k-nadchazejicimu-pochodu-za-zvirata

Sraz účastníků je v 11:30 na Klárově (metro Malostranská), odkud vyjde průvod přes Karlův most směrem na Staroměstské náměstí a dále Železnou ulicí až na Václavské náměstí k soše sv. Václava; zde bude pochod zakončen proslovy. Na pochod navazuje akce Veganské hody v Centrálním parku na Pankráci, kam se bude možné přesunout metrem linky C.

Po celu dobu akce platí zákaz účasti zvířat, protože na pochodu bývá hlučno, mnoho lidí a hrozí vysoké teploty. Z těchto důvodů pořadatelé žádají účastníky, aby své zvířecí přátele nechali doma.

DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT vyzývá své členy, příznivce a voliče, aby sobotní pochod za zvířata podpořili a zúčastnili se ho.

ŘV DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

V Domažlicích 24. 8. 2021

---
Prohlášení: https://dsz321.webnode.cz/…ta/
---

***

FB stránky DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: www.facebook.com/…158

FB stránky Demokratičtí zelení: www.facebook.com/…tze

***

---
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***

Více zde: www.dsz321.webnode.cz

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře