Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pro všechny, kdo volají po" stažení ruských vojsk z Ukrajiny".

Jirka Kobza

Nerozumím tomu. Takové stažení totiž vůbec neřeší probíhající (nejstrašnější formu ze všech válek) občanskou válku na východní Ukrajině. Odmítají ji zatvrzele vzít na vědomí, navzdory všem těm mrtvým a obrovskému utrpení ruskojazyčných obyvatel Donbasu..

Nemohu uvěřit tomu, že snad opravdu chtějí, aby masakry civilistů Donbasu ukrajinskou armádou, které začaly v roce 2014, zase začaly a nebo vůbec nechápou, co se na Ukrajině děje? Ukrajinská armáda je nyní díky ČR a EU skvěle vyzbrojená, je vám jasné co by následovalo? Pro Donbas by to byl rozsudek smrti.

  • pro-vsechny-kdo-volaji-po-stazeni-ruskych-vojsk-z-ukrajiny
To pro ně bylo na Ukrajině asi stále málo prolité krve a lidského neštěstí?
 
Ukrajina potřebuje příměří, aby skončilo zabíjení a ničení zbytků infrastruktury před zimou. Jenže k tomu musí přistoupit všechny válčící strany. Nikdo z těch, co se snaží eskalovat konflikt ho nikdy nezažil.
 
Přístup USA, které poslední válku na svém území měly v roce 1864 (útok na Pearl Harbour nepočítám, to je vojenská základna) je pochopitelný, jich se utrpení civilistů netýká. Ale co Evropa? Tak snadno zapomněla, co se dělo v Jugoslávii před 30 lety?
 
Válka je hrozná, občanská válka je nejhroznější, mír je opravdu lepší, vím proč to píšu, zažil jsem obojí, mohu tedy srovnávat.
 
Mějme proboha soucit i s civilisty z levého břehu Dněpru!
 
Zdroj: FB Jiřího Kobzy

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2022-11-27 14:54
Naprostý souhlas. Jen drobná, ale veledůležitá poznámka: Kyjevský režim je součástí chazarské mafie, která představuje nelidskou globální elitu. Ta nyní bojuje o holé přežití pod tlakem světlých sil. Proto na Ukrajině může být mír pouze podle podmínek RF, která je součástí světlých sil.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře