Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Prezident Trump kontra pseudopapež František

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

František by se měl veřejně omluvit nejen prezidentovi USA, ale i celé světové veřejnosti!

František Bergoglio v jednotě s programem architektů NWO intenzivně ovlivňoval voliče v USA už v únoru 2016. Cílevědomě očernil D. Trumpa – prý „není křesťanem“. Tím účinně zasáhl do volební kampaně. Prezident Trump křesťanem je! Naproti tomu Bergoglio není ani křesťanem ani katolíkem a ani platným papežem! Stáhl na sebe Boží anathemu – prokletí za hereze dle Gal 1,8. Jeho neplatné zvolení potvrzuje i věroučná bula papeže Pavla IV.

Bergoglio zneužívá papežskou autoritu k likvidaci katolické církve (Amoris laetitia), všech morálních hodnot (líbá nohy transsexuálům) a k dehonestaci morálních osobností.

Prezident Trump už v den své inaugurace udělal rozhodující kroky k záchraně křesťanství i morálních hodnot:

  • prezident-trump-kontra-pseudopapez-frantisek

 

- zrušil (prioritní) práva LGBT,

- ruší zákon Obamacare (čipizace na ruku, srov. Zj 13),

- vyhlásil boj proti IS a mezinárodnímu terorismu.

Tím nastal radikální přelom v dosavadní globalizační politice směřující k sebezničení jednotlivých národů.

Tyto kroky by měl pravdivý papež mimořádně ocenit!

František naopak znovu na nového amerického prezidenta zaútočil a veřejně se tím odmaskoval jako propagátor morálních zvráceností, zastánce čipizace s číslem antikrista 666 (Zj 13), zastánce islamizace a mezinárodního terorismu.

František úskočně a lživě zmanipuloval veřejné mínění svým podlým vyjádřením: „Hitlera si také lidi zvolili. A on je pak zničil“. Tímto se pseudopapež dopustil trestného činu hrubého očernění s cílem morální likvidace prezidenta a zastavení obrodného procesu, který on započal. Za tento zločin by měl být Bergoglio postaven před mezinárodní soud. Jako minimum by se měl veřejně omluvit nejen prezidentovi USA, ale i celé světové veřejnosti!

Byzantský katolický patriarchát v současné době slouží prorockou službou v církvi. Tímto vyzývá všechny katolíky: Pokud biskup či kněz připomíná ve svaté liturgii duchovní jednotu s neplatným papežem Františkem, ať pravověrný katolík potichu či polohlasně vysloví: „ANATHEMA“ (srov. Gal 1,8). Tím se oddělí od prokletí, které na něj jinak pseudopapež herezemi svolává.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-01-23 06:37
"Katolický" papež, nebo zrůda dosazená z lůna satanistů? To by si praví katolíci měli uvědomit.

Facebook komentáře