Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Politické tanečky? Kdo ví…Spíše tanec pod gilotinou zvaný Dublin IV.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Nejdéle do poloviny roku má dojít k ratifikaci Istanbulské úmluvy a případnému přijetí Dublinu IV. Ve své podstatě je to likvidace našeho národa. O Dublinu IV. rozhodují naši Europoslanci, ten až tak moc neovlivníme. Ale ozvat se, že o něm víme, že s ním nesouhlasíme, že jsme proti, a že uděláme vše, aby to nebylo možné zavést v naší zemi, to je naše povinnost. Přitom tyto smlouvy jsou zásadní pro naši budoucnost. Buď budeme, nebo zanikneme. Dnes si ještě můžeme vybrat.
Nic moc se o tom ani nepíše! V PS mají zřejmě důležitější věc na práci. Valorizace důchodů, ano je to důležité. Ovšem pokud nám tu „spadne“ Dublin IV. a měli bychom živit zatím 1600 migrantů, které slíbil EU přijmout B. Sobotka, tedy, pokud přijmeme, tak možná bude na chleba s čočkou.

  • politicke-tanecky-kdo-vi-spise-tanec-pod-gilotinou-zvany-dublin-iv

Kde by se vzalo na valorizaci, když náš státní dluh má 12 nul? A ta „naša Únija“ se už postará, aby nás dotlačila. Navíc si je budeme muset hlídat, aby neutekli. A čím tak? Vojskem? Jakým? Rozutečou se jak mravenci. Navíc, aby jim nebylo smutno, tak si každý může přivést až 32 příbuzných, takže z 1 600 tu máme hned 48 000. Při jejich porodnosti, to se už nedopočítáme a každý na ruku, bez práce sjednocené dávky v celé Úniji. Kdyby dávky. Mají také nemoci, které ani naši lékaři nedovedou identifikovat, natož léčit. Dnes máme chřipkové epidemie, děti i 40tky horečky a rodičové jsou na větvi. Jak by jim bylo, kdyby dítko někde chytlo či oni sami nějakou tuto nemoc? Tramvaje, madla, tisíce rukou za den.

Takže je to další hrozba, navíc navýšená o případnou léčbu jejich i naši. Již dnes se nedostává peněz na důležité věci ve zdravotnictví. Jaké máte zkušenosti s čekáním v nemocnicích a i někteří s péčí? Jste nyní spokojeni? Všichni? Jen taková žloutenka nebo spalničky a národ je rozhozen, nejsou sestry, lékaři. Tak nám klekne i tato péče?

Od voleb se stále řeší vláda. Premiér neví, jak by, co by, s kým by.

Co je podstatou? Prodlužování, odvádění pozornosti od podstatných problémů, zákonů. Kdo ví…Potom vláda nedává zavčas do PS k projednávání důležité zákony. Jen se podívejte na stránky PS, čím se baví za ty nekřesťanské peníze a výhody na které si ukrojí z našich mezd a nákupu životních potřeb v podobě desítek, či stovek různých daní!!!

Rozhodnutí ANO z minulých dnů, jít do vlády s ČSSD, s tou, kterou se vloni tak škorpil a nyní se mají zase rádi? Proč? Protože ČSSD ve vedení p. Hamáčka je pro přijímání uprchlíků, je prounijní a A. Babiš potřebuje dotace. Kde by bez nich byl?

V červnu má jet na setkání do Bruselu. A on potřebuje penízky, takže bude vše dělat proto, aby je dostal. Předešlé dny nám byly dostatečným důkazem, jeho poklonkování EU. „Otrávení“ agenta Skripala a jeho „tulení“ k Velké Británii, bez vyšetření, útok na Sýrii a okamžité prohlášení, že to byl oprávněný zásah. Následné jednání v PS, a rozhodnutí, kdy nebude dodržovat zásady OSN, ale napřed se poradí s TOP 09, aj. jak se k čemu vyjádří.

Takový premiér jde proti svému národu. Již nyní EU chce pozastavit dotace těm státům, které nejsou nakloněny migrační politice. Pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání migrantů hlasovalo v EU 18.5.2017 těchto 12 Euro-poslanců.

1. Telička ................. ANO 2. Ježek .................... ANO 3. Charanzová ........ ANO 4. Dlabajová ............ ANO 5. Zdechovský ........ KDU - ČSL 6. Šojdrová ............... KDU - ČSL 7. Svoboda ............... KDU - ČSL 8. Štetina .................. TOP09 9. Niedermayer ....... TOP09 10. Polčák ................. STAN 11. Poc ...................... ČSSD 12. Poche ................. ČSSD

Tito lidé nyní by měli být proti Dublinu IV.? Kdo je živí? Přece my.

A pan Babiš.? Co si počne bez peněz? Prodá nás? Necháme se?

Stále oddalování sestavení vlády. Dostane podporu? Nedostane?

Ale neozvat se mlčet? To nelze.

Zákony mají své lhůty, hlavně tyto z EU. Ta nečeká, propásneš, máš je.

Za občanskou iniciativu „Tradiční česká rodina“

Ivana Schneiderová http://tradicniceskarodina.cz/

https://www.facebook.com/tradicni.rodina/

Facebook komentáře