Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

PODĚKOVÁNÍ voličům ANS v senátních volbách na Praze 8

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Vážení přátelé,

děkuji voličům, kteří ve volbách do Senátu na Praze 8 skrze moji osobu podpořili ANS. Jednalo se o historicky první volby, v nichž kandidovalo politické hnutí Aliance národních sil.

  • podekovani-volicum-ans-v-senatnich-volbach-na-praze-8

Oceňuji  přízeň voličů o to víc, že – vzhledem k prakticky nulovému rozpočtu ANS na volební kampaň – se museli sami informovat a poté se rozhodli aktivně podpořit cíle ANS.

„Výsledky voleb ukázaly, jak málo si Češi uvědomují složitost situace v Evropě. Uchlácholeni sliby a líbivými hesly jich více jak polovina zůstala doma, odjela na chalupy či jen prostě ignorovala možnost spolurozhodnout o vlastní budoucnosti. Nijak jinak si nelze vysvětlit výsledky senátních a komunálních voleb v některých okrscích.

Všeobecným měřítkem bývá Praha, ve které jsou zklamání i výhra vždy prvotně nejhmatatelnější…..V pražských senátorských volbách bohužel neuspěli vlastenečtí kandidáti, ale především bývalí vyzyvatel& eacute; prezidenta Miloše Zemana. Otázkou však zůstává, kde se nacházela polovina pražských voličů, stojících proti  této volbě a na co čekali….“

Facebook komentáře