Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Piráti dostávají od příznivců peníze na plavbu do sněmovny, cílovou částku překročili během 2 dnů

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Piráti spustili na serveru Hithit crowdfundingový projekt, který měl za cíl získat finanční podporu na provoz solární lodi. Ta bude na Vltavě a Labi představovat Piráty a jejich hodnoty. Cílová částka se vybrala během necelých dvou dnů. Výsledek předčil všechna naše očekávání a veškerým podporovatelům děkujeme.

"Ve středu po poledni jsme fundraising spustili a nestačili jsme se divit, jak rychle sbíráme podporu. S tímhle nepočítali ani ti optimističtější z nás," uvedl nadšeně Ivan Bartoš, předseda Pirátské strany. Ten bude nejdůležitějším účastníkem Pirátské plavby, která je díky solárnímu pohonu šetrná k životnímu prostředí a technologicky patří ke špičce lodní dopravy. Během dnešního dopoledne se částka vyšplhala nad cílovou hodnotu a každou hodinou roste. To je pro nás nesmírně potěšující a zavazující zároveň.

  • pirati-dostavaji-od-priznivcu-penize-na-plavbu-do-snemovny-cilovou-castku-prekrocili-behem-2-dnu
 
 
 
 
Plavba Pirátské lodi je součástí kampaně k volbám do Poslanecké sněmovny. Odstartuje v půli srpna a postupně budeme navštěvovat města na dolních tocích Vltavy a Labe. Budeme představovat Pirátský program a kandidáty a zároveň pořádat doprovodné akce jako přednášky, akce pro děti nebo koncerty. 
 
"Máme obrovskou radost a vzhledem k masivní podpoře projektu, který má vyhrazeno na sběr peněz ještě 43 dní, nyní plánujeme rozšíření plavby. Zvažujeme například pokračování plavby i na Moravě,"  Stav Pirátského fundraisingu můžete sledovat zdehttps://www.hithit.com/cs/project/3805/piratska-plavba-do-snemovny
 
Děkujeme za podporu! Tohle léto bude na Pirátské vlně. Pusťte nás na ně!
 
Odkazy:
Solární loď na které se budou Piráti plavit: http://www.sunriver.cz/
 
Kontakt:
Mikuláš Ferjenčík – vedoucí mediálního odboru
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon: 737 943 770
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-07-01 15:27
Piráti jsou podporování masově a jestli se to někomu líbí, či ne je v podstatě jedno, ale plést do toho "aby Andrej mohl sestavit vládu" je opravdu jen fanatický výkřik zoufalce, který nepřipustí jinou stranu než SPD. Jenže piráti zřejmě jsou na vzestupu. Ale vše nechme na voličích a ti rozhodnou. Okamura je na dobré cestě, ale nelze tady "montovat" za každou cenu fanatizmus pro jedinou stranu. To jsme tady v minulosti měli, i když mnoho dobrého se zavrhlo a tak na povrchu zůstaly jen špinavé intriky.

Facebook komentáře