Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Patriarchové Teodor II. a Kirill a globalizace

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme Vám kopii našeho dopisu pod názvem: Patriarchové Teodor II. a Kirill a globalizace, který se také dotýká v současnosti velmi aktuální problematiky uprchlíků, a prosíme o jeho zveřejnění.

 

Děkujeme.

 

S úctou

 

Biskupové-sekretáři Byzantského patriarchátu

vkpatriarhat.org.uauogcc.org.uaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

  • patriarchove-teodor-ii-a-kirill-a-globalizace

 

Patriarchové Teodor II. a Kirill a globalizace

 

Alexandrijský patriarcha Teodor navštívil Rusko (18.-29.8.2015). V Kremlu měl spolu s patriarchou Kirillem liturgii a také dal interview pro RIA Novosti. Na každém kroku při své návštěvě zdůrazňoval, jak velmi miluje ruský národ, jak si váží ruské pravoslavné církve... Mluvil tak, aby si získal oblibu veřejnosti. Radikálně odsoudil fanatický islám, který podle jeho slov vytváří problémy všude, kde existuje. Pak ale překvapivě dodal: „Chtěl bych zdůraznit, že je třeba rozlišovat mezi ortodoxním tradičním islámem a fanatickým islámem... muslimové jsou skutečným zřídlem šlechetnosti a dobroty.“ Většina ruských médií pak ohledně návštěvy patriarcha Teodora vydala články s charakteristickým palcovým titulkem: „Patriarcha Teodor II. vidí problém ne v islámu jako takovém, ale ve fanaticích.“

Stanovme si v této souvislosti pravdivou diagnózu situace, v níž se Rusko nachází. Probíhá skrytý, ale intenzivní útok amerických technologií k vnitřnímu rozkladu pravoslavného křesťanství a ruského národa. Jedním z hlavních likvidačních prostředků, které NWO používá, je nejen prosazování homosexualismu, ale nyní i umělá islamizace. Aby nevzbudila u křesťanů odpor, používají princip pozitivních pojmů, jako například pomoc běžencům. Maskuje se fakt, že migrační vlna byla záměrně vyvolána opět americkými technologiemi způsobujícími rozvrat v muslimských zemích.

Český prezident i maďarský premiér se této umělé islamizaci radikálně brání. Český prezident se dokonce vyjádřil: „Ani jednoho imigranta!“. Odůvodnil to stržením laviny, která by toho byla následkem. Patriarcha Teodor ale v této situaci přijíždí do RF a tvrdí: „... muslimové jsou skutečným zřídlem šlechetnosti a dobroty“. A dodává poučení: Společně s muslimy vedeme boj, společně pracujeme proto, abychom zabezpečili lepší budoucnost našim národům.“ Cílevědomě mění myšlení křesťanů a do vědomí jim vštěpuje slovo: společně. Těmito pozitivními frázemi ale ve skutečnosti vráží nůž do zad ruskému pravoslaví. Když připraví cestu ve vědomí lidí, pak ten, kdo by se postavil proti přijímání běženců a asimilaci pravoslavné církve s islámem, bude vypadat jako válečný štváč a nenávistný narušitel mírového soužití!

Teodor II. vystoupil jako falešný prorok, který připravuje cestu pro autogenocidu církve i národa.

Návštěva Teodora II. byla předem domluvena s patriarchou Kirillem, který sdílí rovněž globalizační politiku USA, a proto ještě navíc prosazuje i buddhismus (budování centra v Moskvě). Tyto globalizační aktivity ke zničení identity pravoslaví Kirill realizuje především prostřednictvím protojereje Vsevoloda Čaplina i jiných církevních osob.

Rusko je pravoslavným křesťanským státem. Na jeho území mírně žijí křesťané i muslimské menšiny už po staletí. Amerika, která ale skrze zákeřné technologie vyvolává občanské války (Libye, Sýrie, Ukrajina...), zneužívá náboženskou otázku. Kirill pravdivou obnovu pravoslavné ortodoxie nedovoluje a zdůrazňuje a prosazuje místo ní falešný dialog s nekřesťany. Toto je ale v souladu s likvidačním globalizačním programem USA pro Rusko! Následně agenti USA zmobilizují muslimy, aby v pravý čas realizovali podobný majdán v Moskvě, jako kardinál Huzar na Ukrajině. USA v psychologické válce pomocí lobby prosazují své kandidáty za církevní hierarchy. I Kirill i Teodor II. jim vděčí za kariéru! Předchůdcem Teodora II. v Alexandrii byl patriarcha Petr. Ten se tvrdě postavil proti plánu patriarchy Bartoloměje a bývalého arcibiskupa Kaliningradského Kirilla, kteří naplánovali puč ke svržení zákonného Jeruzalémského patriarchy Irineje. Globalizační síly ho potřebovaly odstranit. Je dodnes otázkou, jestli náhlá tragická smrt patriarchy Petra i jeho nejbližších biskupů byla náhodná či plánovaná. Helikoptéra havarovala 11. září 2004. V říjnu byl zvolen Teodor II. a za několik měsíců, po Velikonocích roku 2005, spolu s Kaliningradským Kirillem a patriarchou Bartolomějemzosnovali puč, v němž svrhli zákonného patriarchu Irineje, který je vězněn dodnes. Jeho fyzická smrt by zřejmě byla už velmi podezřelá. Odměnou Kirillovi za tento zločin bylo, že za 3 roky byl „zvolen“ Moskevským patriarchou! Ptáme se: Mají globalizační síly USA zájem na tom, aby dosadily na nejvyšší místa v církvi lidi, kteří jim budou sloužit, anebo ne? Západní církev i s Vatikánem už svorně prosazuje globalizační ideu autogenocidy křesťanství i národů! Vatikán občas alibisticky pronese nějaké fráze k matení prostých věřících, ale to na prosazování linie NWO nic nemění.

Pokud by Teodoru II. leželo na srdci skutečné dobro pravoslaví v Rusku, pak by při návštěvě poděkoval prezidentu Putinovi za to, že reagoval na letošní krvavý masakr křesťanů v Káhiře. Rovněž by především vybídl pravoslavné biskupy i knězek pravdivému pokání a k obnově své ortodoxní identity, která je pevnou hrází proti globalizaci!

Co se týče patriarchy Kirilla, dopustil se zrady své křesťanské identitě gestem v Astaně a dopadla na něj dle Gal 1,8-9 Boží anathema. Oficiálně byla vyhlášena Byzantským katolickým patriarchátem dne 31. 5. 2012. V roce 2004-2005 Kirill spolupracoval na zločinu svržení Jeruzalémského patriarchy Irineje. Ať je nyní rovněž on sesazen za tento zločin i v důsledku anathemy!

Závěr: Byzantský patriarchát vybízí všechny biskupy, kněze i řeholníky, aby se sjednotili v duchovním boji ve společné modlitbě, a to denně od 20:00 do 21:00Bůh žádá konkrétní krok pokání a víry k duchovnímu vzkříšení Ruska!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

Doněck – Praha, 6.9.2015

Kopie:

Prezidentu V. Putinovi a vládě RF

Státním vládám zemí, v nichž působí pravoslavná církev

Masmédiím

Facebook komentáře