Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pandemie koronaviru tiše otevřela v západních zemích zadní vrátka faktické eutanazii.

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

V Británii jsou například staří lidé tlačeni do toho, aby odmítali resuscitaci. Velká švédská nemocnice Karolinska University Hospital už nebere pacienty nad 80 let na jednotky intenzivní péče, tvrdí server Somagnews s odvoláním na list Aftonbladet. To je přece odporné.

  • pandemie-koronaviru-tise-otevrela-v-zapadnich-zemich-zadni-vratka-fakticke-eutanazii

Život starého člověka přece nemá menší hodnotu než život kohokoli jiného! Vidím zde jasné nebezpečí, že eutanazie i pandemie koronaviru se bude zneužívat pro to, aby se západní společnosti zbavovaly starých lidí, kteří jsou velmi zranitelní a lehce podlehnou nátlaku.

Proč by to liberální vlády západu dělaly? Jednak neomarxistické vlády přece ušetří na důchodech a zdravotní a sociální péči, jednak se zbaví lidí, kteří mají ještě tradiční vidění světa a překážejí (i ve volbách) neomarxistickému pokroku a rovněž takto přepustí místo nové agresivní imigrantské populaci, aby mohly být staré tradiční evropské národy zničeny a mohl vzniknou Nový světový řád. Něco takového nesmíme dopustit v naší zemi a musíme o naše seniory pečovat.

Moderní eutanazie je nacistický vynález (Nacisté začali vraždit postižené děti či „duševně nemocné“ dospělé. Plyn Cyklon B nebyl poprvé použit na Židy, ale právě při eutanazii). Senioři nesmí být zvířata určená k utracení. Alternativou k eutanazii je paliativní péče. Senioři si zaslouží naši péči a úctu a nesmí být tlačeni k tomu, aby byl jejich život skončen!

Zdroj: FB Tomia Okamury

 

+ BONUS---------------------------

Facebook komentáře