Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis Zaorálkovi

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pane Zaorálku,
do včerejšího dne jsem vás měla za slušného člověka a dokonce i politika. Ale to, co jste vy jako ministr zahraničí naši země včera (19.2.2014) předvedl v událostech a komentářích na ČT mě doslova pobouřilo. Přece jako ministr musíte znát objektivní informace o událostech na Ukrajině. Je možné, aby jste nedostával videozáznamy z Kyjeva?

  • otevreny-dopis-zaoralkovi

Nebo nemáte čas je prohlédnout a snad neumíte ani rozlišit uniformy policie a „berkutu“ od maskáčů teroristů a jejich výzbroj? Vy jste nezaznamenal a nepochopil, kdo je pachatelem toho nelidského počínaní ? Už máte potíže s rozlišovací schopností zrakovou a mentální, sotva jste dosedl na ministerské křeslo?

Bože, co to bylo za blekotání, kam se poděl vás smysl pro situaci a břitké formulování. Chcete se udržet v ministerském křesle i za cenu podrazu na svém svědomí? Vy si neuvědomujete, jak jste byl trapný? I na obrazovce byl vidět váš obličej flekatý.

ČSSD a vy, jste zradili národ tím, že jste dopustili schválení církevních restitucí a i přes volební sliby jste upustili od jejich zrušení, a zrazujete i teď svoji servilností k podlé politice EU a USA vůči Ukrajině. V příštích volbách dopadnete stejně jako ODS. Nemějte národ za spící hlupáky.

Vaše motto na vašich stránkách je „Politika musí mít tvář“. Zapomněl jste napsat jakou, nebo snad záměrně, jak to stává pravidlem u politiků, aby je soustavně měnili. U vás stala zrádcovskou vůči lidskosti.

Abyste dohnal zanedbané čestné plnění svého úřadu, přikládám vám k posouzení tyto videozáznamy. Jsou i na domácích webových domenách a podívejte se do diskusí, abyste věděl, co si myslí lidé, kterých přání jste slibovali uskutečňovat. Hleďte realizovat vůli občanů, nebo my voliči požádáme o vaše odstoupení a nové volby.

Teroristé („demonstranti“) v Kyjevě na videozáznamech:

http://www.liveleak.com/view?i=34e_1392746107.


">

http://wakeupfromyourslumber.com/video/tom-sullivan/fierce-clashes-kiev-new-wave-unrest-grips-ukraine

http://www.nekorektni-tv.cz/?p=14718

Povstalci na Majdanu vypíchli oko a usekli ruku zajatému policistovi:
http://oko-planet.su/politik/newsday/231572-evrotvari-vykololi-glaz-i-otrubili-ruku-plennomu-boycu-berkuta.html

Ing. Vítová

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otevreny-dopis-ministru-zaoralkovi/

Facebook komentáře