Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otevřený dopis generálnímu řediteli ČT

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Pane generální řediteli,

premiér odpovídá za činnost vlády, ministr obrany za armádu, velitel letadla za své letadlo, které svojí raketou zavraždilo desítky civilistů. Vy, pane generální řediteli v plném rozsahu odpovídáte za zpravodajství ČT. Již jsme redakcí zpravodajství upozornili na mírně řečeno nevhodnost vyjadřování moderátora pana Davida Borka (jsme si vědomi, že čte, co mu šedá eminence napíše), který prohlásil, že v koncetračním táboře zahynuli lidé. Jsme názoru, že lidé jsou zabíjeni, nebo vražděni, hynou zvířata.

  • otevreny-dopis-generalnimu-rediteli-ct

Od včerejšího dne a dnes 4.6.2014 v 6,47 hodin, následně v 7,18 hodin s velikou slávou zpravodajství ČT hlásá úspěch armády (není rozhodující které) s komentářem, že byla zlikvidována stovka povstalců (pod touto nálepkou jsou i děti, těhotné ženy).

Měli jsme a máme za to, že likvidován je odpad.

Používaná slovní vyjádření zpravodajství ČT postrádající lidský, humánní rozměr připomíná vyjádření masových vrahů. Protestujeme, aby tímto sofistikovaným způsobem byly do podvědomí lidí vkládány bezcitné přístupy.

Místo volání po možné federalizaci k řešení problémů, nebo snahy o obklíčení ozbrojemců a vyjednávání - složení zbraní, se stalo zpravodajství ČT propagandistickým kanálem násilí, kdy rozstřílení 500 lidí  (jakým způsobem dělostřelecké, tankové granáty a rakety vypálené z letadel rozpoznaly civilisty od ozbrojenců ?) je oslavováno.

Připomíná nám to, že když vznikne nespokojená skupina obyvatel státu, která nesouhlasí s fašistickými projevy své vlády, tak je takovou skupinu nutno vyvraždit až po novorozence.
Připomíná nám to opět nenalezené zbraně hromadného ničení.

Sledujeme-li zpravodajství ČT ke konfliktům v Iráku, Libyi, v Egyptě, v Sýrii, v Kosovu či na Ukrajině, jsme nuceni konstatovat, že ČT podporuje agresi a rasovou nesnášenlivost – a to s jejím posláním dvakrát dohromady nejde.

Jako koncesionáři to vnímáme, že i na našich rukou je krev, protože umožňujeme prostřednictvím koncesionářských poplatků vraždění tolerovat. Odmítíme to a odmítáme i podsunuté tvrzení, že za představiteli států, kteří se podle zpravodajství ČT ztotožňují s ,,likvidovánímů" povstalců, stojí i občané. Nestojí.
Jsou to politické elity, kterým ,,likvidace" vlastních občanů nevadí.

Nám to vadí, stejně tak, jako propagandistická činnost ČT podporující násilí a militarizaci.

My chcem žít v klidu a míru.

za iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 jirka@xz.cz 2014-06-06 05:33
Čt je neskutečnej sračkomet kterej si všichni musíme platit

Facebook komentáře