Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

OLAF dává za pravdu české policii a vyvrací obhajobu Babiše

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Praha, 5. ledna 2017 - Ministerstvo financi ČR a Lidové noviny šíří dezinformace týkající se zprávy OLAF. Na webu Ministerstva financí ČR nejsou zveřejněny závěry zprávy OLAF, ale pouze úvodní odstavec doprovodného dopisu s žádostí o vynětí peněz z programu EU.

  • olaf-dava-za-pravdu-ceske-policii-a-vyvraci-obhajobu-babise

Zpráva OLAF skutečně podrobně popisuje a na 48 stránkách dokládá podezření ze zneužití peněz EU, nesrovnalosti a podvodu a cituje v závěru ustanovení o dotačním podvodu v českém trestním zákoníku jako vhodný postup pro orgány ČR.

OLAF tedy dává za pravdu české policii a vyvrací obhajobu premiéra Babiše, že to je účelovka. Nechci vynášet důvěrné informace, ale cítím jako svou občanskou povinnost, dát lidem alespoň základní objektivní informace, když se na ně valí propaganda premiéra, který současně vlastní jedny z nejvýznamněších novin v zemi.

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek

předseda poslaneckého klubu Pirátů

člen Mandátového a imunitního výboru PS PČR

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2018-01-06 23:13
S důvěrou v evropské instituce se to nesmí přehánět. Již ta bezprecedentní spolupráce s českou policií páchne na sto honů. K čemu je OLAF, když k formulaci zprávy potřebuje národní policii? K vyšetření stačí porovnat zadávací podmínky a jejich naplnění, jak prosté, milý Watsone.
#1 damirr@volny.cz 2018-01-06 10:01
Je těžké porovnat kdo je lepší a kdo horší. Ale každý z těch diskutérů má částečně pravdu. Tak na sebe nekydejte hnůj.
Piráti jsou jen taková malá česká špína, která se chce dostat ke korytům. Babiš jen využil možnosti, která se naskytla. Ale ti největší zloději jen mlaskají a smějí se tomu, jak se tady štve proti Babišovi. Co Bakala, to nejsou jen malé miliony, to je daleko více a nejen on. Rozkradla se celá země a to zřejmě nikomu nevadí.

Facebook komentáře