Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Manifestace za Svobodu a pravdu odsuzující teror a manipulaci 

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Prohlášení:

1. Manifestace proběhne za každých okolností 28. října 2020 od 11:55 hodin na nám. Republiky v Praze a jde o pokojnou akci.

  • manifestace-za-svobodu-a-pravdu-odsuzujici-teror-a-manipulaci
  • manifestace-za-svobodu-a-pravdu-odsuzujici-teror-a-manipulaci
  • manifestace-za-svobodu-a-pravdu-odsuzujici-teror-a-manipulaci
 
2. Policie proti pokojné manifestaci nezasáhne. Slovy policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Jan Švejdara, citujeme: "Provést zákrok proti účastníkům z důvodu porušení Usnesení vlády by bylo nezákonné. Právo na shromáždění zaručuje Listina základních práv a svobod a nelze jej omezovat z důvodu porušení podzákonné právní normy."
 
3. Akce je legální a ohlášená. Nebojte se přijít. Nenoste s sebou žádné zbraně a za každých okolností se vyhněte jakékoliv agresi. Slušné transparenty vítány. Dbejte na svou bezpečnost a bezpečí druhých.
 
4. Oslavíme svátek vzniku ČR. Budeme manifestovat naší jednotu za svobodu a pravdu. Odsoudíme teror a manipulaci. Vyzveme vládu ke zrušení nouzového stavu a k návratu k hodnotám Ústavy, svobody a normálního života v zemi.
______________________________________________________
 
Bojíme se o stát a základní hodnoty Ústavy ČR. Ničí nás.
My opravdu nebojujeme proti zdravotníkům ani nařízením.
Nám vadí, že nařízení nefungují na covid (není důkaz), ale vláda jimi prokazatelně likviduje a ohrožuje statisíce životů a devastuje stát, jeho podstatu a základy, nikoliv pouze ekonomiku.
 
Ústava mluví o opatřeních „nezbytných“, mělo by být „šetřeno jejich podstaty a smyslu“. My vidíme zatím ty zoufalé lidi, které tu od jara stát šikanuje, straší a kterým ničí životy. Bojíme se o stát a plným právem.
 
Proto jdeme na 28. října náměstí Republiky 11:55 hod. Zde stát vznikl, zde jej oslavíme. Ukážeme jednotu a vyzveme vládu k ukončení nouzového stavu a k návratu k hodnotám Ústavy a normálnímu životu v zemi. Respektování svobody a práv lidí.

Facebook komentáře