Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Je nastartováno na Pražský majdan?

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Shrňme si fakta:

  1. Česká televize s vědomím, že orgán, který by ji měl kontrolovat je nefunkční, rozjela bezuzdnou propagandistickou kampaň, kdy zveřejňuje bez uzardění lži

  2. Je tu tzv. průjezd po zuby ozbrojené americké armády

  3. Do akce je zapojena Armáda České republiky

  4. Ve svobodné, použijeme slova pana Šafra, pluralitní parlamentní demokracii, se dala na 100% předpokládat reakce Iniciativy Ne základnám. Na to reagují agresivně proamerická, antikomunistická uskupení a argumentují pomocí lží.

  • ja-nastartovano-na-prazsky-majdan
  1. Z rozhovoru mezi policisty u Srbské ambasády, dozorující shromáždění k výročí bombardování Jugoslávie vojsky NATO, kdy výsledkem bombardování bylo pobití stovek civilistů ( a to stojí za oslavu a koncert ), je údajně policie zvědavá, co se z toho na Václavském náměstí vyvine. Je to další silová složka, která vstupuje do situace zcela zbytečně vyvolané tzv. průjezdem americké armády, vymyšlené v zahraničí.

Čeho se je třeba obávat? Jakákoliv akce typu student Šmíd alias Zifčák stačí k rozpoutání nečekaných /nebo lépe čekaných a plánovaných/ následků.

Obracíme se na všechny, kteří mají v atmosféře zastrašování, antikomunismu a rusofobie, odvahu projevit svůj názor, aby se vyhnuli jakémukoliv střetu s to s kýmkoliv, neumožnili provokaci, ve které je viník znám již dopředu.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#4 danpoisel@seznam.cz 2015-03-28 11:35
Zastánci konvoje neustále argumentují tím, že takové přesuny jsou běžné a už jich proběhla celá řada. Toť svatá pravda, s tím rozdílem, že za této napjaté politické situace v zahraničí se nejedná o přesun ale o demonstraci síly a provokaci.
Další argument: jsme v NATO a máme závazky ke spojencům...V ustavujím dokumentu není nikde psáno, že stát "musí umožnit" "musí se připojit" "musí poskytnout" "musí vyslat".....
Nejednou jsme se již připojili, vyslali a poskytli...A co z toho? Podíleli jsme se (naše firmy) na obnově země (kterou jsme pomohli mírově zničit), máme (naše firmy) nějaké koncese na těžbu surovin, máme navázány obchodní styky s těmi zeměmi, máme uzavřeny strojní zakázky, obchodujeme tam se strategickými komoditami...?? ?.Vždycky je to tak, že ONI budou stavět mosty a MY za odměnu můžeme natřít zábradlí a ještě vlastní barvou! A zadara.
#3 damirr@volny.cz 2015-03-27 17:19
Pavel Sladký, dnešní učitelé vychovají novou generaci idiotů, sobě podobných. V tom je ten háček. Chybí tady nezkreslené historické poznatky. Dnešní propaganda je jen propaganda lží a přepisování dějin.
#2 damirr@volny.cz 2015-03-27 17:11
Marně se tady snažíš přivolat Victorina. On se totiž zcela pomátl a je v "péči" ošetřovatelů blázince v Dobřanech. Ale koluje o něm i to, že možná skočil na Žižkově pod kamión a ten ho odvezl jako trofej do USA. Chá, cháááááááááááá
Anebo se konečně rozhodl nás tady opustit a odešel za vytouženou "demokracií" do USA?
#1 carpendiee@seznam.cz 2015-03-27 16:29
Kde je Victorin? Chceme ho, potřebujeme jeho vyjádření k tomuto tématu. Proč se schováváš Pavlíku, přece nenecháš kremrole aby ti to tady rozvraceli. Musíš tvrdě zasáhnout a ihned vše vysvětlit jinak budeme bezradný a mohli by jsme dojít k pravdě. Řekni soudruhům že medvěda dožereš později ať ti nechají tlapy na obíračku . . . . Pavléééééé kde jsiiii?! Dlouho jsem se nezasmál . . .

Facebook komentáře